Górniak walczy o miliony z byłym mężem

Fot. ONS

Przed Edytą Górniak kolejna walka z byłym mężem, Dariuszem Krupą. Para już w kwietniu spotka się w sądzie w celu uregulowania spraw majątkowych. Sytuacja nie napaja optymizmem Krupy, który według magazynu "Party", zdążył już wysprzedać podlegający podziałowi i rozliczeniu majątek.

- Nie ma już dwóch luksusowych samochodów, którymi jeździł, gdy był związany z Edytą. Teraz wystawił na sprzedaż dom w Milanówku i chce za niego prawie 2 miliony złotych - mówi "Party" znajomy menadżera gwiazd.

Zdjęcia domu i jego wnętrza, które trafiły na internetową aukcję, pokazywaliśmy wam kilka dni temu. Zobacz: W takich luksusach mieszkała Górniak z Krupą. Według dokumentów właścicielem posiadłości jest tylko Dariusz, jednak to Edyta zainwestowała własne pieniądze w gruntowny remont, w tym w stworzenie, z jednego z dawnych pokoi, studia nagraniowego o wartości ponad 100 tysięcy złotych.

W trakcie procesu Edytę będzie wspierał jej obecny partner, prawnik Piotr Schramm. Ciekawe dla kogo zwycięsko zakończy się to starcie...

Więcej na ten temat przeczytasz w magazynie "Party". Już w sprzedaży.

chimera

Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady