Nie będzie gali Viva! Comet 2013

Muzyczna gala Viva Coment była prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników muzyki pop. Impreza była doskonałym podsumowaniem tego, co w ostatnich miesiącach działo się na rynku muzycznym. Fani głosami mogli uhonorować swoich ulubionych wykonawców, natomiast artyści na scenie w ramach podziękowań odwdzięczali się spektakularnymi występami, jak np. rok temu Marina. Przypomnijmy: Marina powaliła na kolana

Mamy jednak złą wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli w tym roku na kolejne wielkie muzyczne widowisko. Jako podają Wirtualnemedia.pl, kanał Viva Polska w tym roku zrezygnował z plebiscytu.

- Nie udało nam się znaleźć partnerów, którzy wsparliby nas przy organizacji tej imprezy. Absolutnie nie wykluczamy, że gale Viva Comet odbyć się mogą w kolejnych latach - powiedziała Marta Hopfer, PR manager stacji.


Do tej pory odbyło się 5 polskich edycji gali Viva Comet. Najwięcej statuetek w historii plebiscytu zdobyła Doda. Wokalistka może pochwalić się aż 12 nagrodami, a tuż za nią Ewa Farna - 9 okrągłych statuetek.

Podjęcie decyzji o zawieszeniu na ten rok imprezy z pewnością zasmuci wielu artystów. Ewa Farna, Jula, Honey czy zespół Weekend mieliby dużą szansę na triumf. Ponadto, gwiazdy mniejszego formatu, jak i spora grupka celebrytów straciła okazję do lansu. A już czekaliśmy na nową stylizację Iwony Węgrowskiej. Zobacz: Iwona waży tylko 54 kilogramy

 

Więcej na temat Doda Viva! Ewa Farna