• issac

Edyta Olszówka została twarzą kosmetyków

Edyta Olszówka twarzą Bielendy
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Edyta Olszówka to jedna z gorzej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Stylizacje aktorki uchodzą za kiczowate i, póki co, nie zyskały sympatii żadnego krytyka mody. Nie przeszkodziło to jednak aktorce w podpisaniu kontraktu z marką kosmetyczną, która wprost przeciwnie - jest zachwycona jej urodą i stylem. Przypomnijmy: Olszówka znów straszy na salonach

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Olszówka podpisała kontrakt z marką Bielenda. Gwiazda będzie reklamować kremy nadające "młodzieńczego blasku". Dlaczego akurat Edyta została wybrana na gwiazdę kampanii reklamowej?

- Aktorkę wybrano na ambasadorkę ze względu na naturalną, niebanalną urodę, silny charakter, wszechstronność i umiejętność inspirowania swoimi dążeniami. To wyrazista osobowość, która w najlepszy sposób uosabia wizerunek aktywnej, nowoczesnej Polki - zdradza AfterParty.pl osoba współpracująca z marką.


Czy Edyta Olszówka zachęca was do zakupu specyfików polskiej marki? Zobaczcie zdjęcia z backstage'u sesji":Charakterystyczne stylizacje Edyty Olszówki:

Może Cię również zainteresować:

Ilona Łepkowska komentuje powrót Marcina Bosaka do "M jak miłość"! Dobrze robi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje