• patceg

Dzisiaj premiera płyty Górniak. Edyta uchyliła rąbka tajemnicy [WIDEO]

W miniony piątek Edyta Górniak pojawiła się w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie wystąpiła na scenie. Diwa zaśpiewała jeden z największych przebojów Beyonce, czyli "Listen". Po występie artystka dostała ogromne brawa. Zobacz: Fantastyczny występ Górniak w TzG. Wykonała przebój Beyonce

Teraz wokalistka skupia się na premierze swojej płyty, która ma miejsce już dzisiaj. Górniak zaskoczyła nieco swoich fanów i postanowiła wydać krążek winylowy, który będzie drugim takim w jej karierze. Nasza reporterka, Iwona Piotrowska, postanowiła zapytać skąd wziął się taki pomysł. Edyta zdradziła również kilka szczegółów:

Z inicjatywą wyszli moi przedstawiciele z Universal Music Poland i oni mi to zaproponowali. Jest to limitowana edycja, tylko chyba 500 sztuk na całą Polskę, niektóre podpisane na specjalne życzenie. (...) Jest to płyta dwuokładkowa, czyli z jednej strony ma jedną okładkę, a z drugiej drugą. Są tam dwa utwory "Your High" w tej wersji, którą wszyscy znają z radia i dałam również wokal 1:1. Będzie też "Glow On"  w wersji jesiennej i wiosennej. 

Zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Górniak na okładce "Party"
 Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady