• patceg

Hamkało wiele zawdzięcza wizycie w "Maglu Towarzyskim". Swoim sukcesem pochwaliła się Korwin Piotrowskiej

Aleksandra Hamkało o wizycie w Maglu towarzyskim
Fot. ONS

Wczoraj na antenie TVN Style wyemitowano pierwszy odcinek "Magla Towarzyskiego". Karolina Korwin Piotrowska nie szczędziła w nim krytyki Grycankom. W szczególności 19-letniej Wiktorii, która ostatnio pochwaliła się wulgarną sesją. Zobacz: Korwin w "Maglu Towarzyskim" krytykuje Grycanki: Rzadko mówimy o tym kto jak wygląda dopóki nie zrobi z siebie idioty

Pozytywnym akcentem programu był wywiad z niezwykle zdolną, młodą aktorką Aleksandrą Hamkało, która wystąpiła w hitowej produkcji - "Disco Polo". Film ma specyficzny klimat, ale fani dobrego kina na pewno dostrzegą w nim coś wyjątkowego. Dziennikarka postanowiła porozmawiać z gwiazdą między innymi o tym dziele i o jej karierze. Okazało się, że wcześniejsza wizyta Hamkało w "Maglu" przyczyniła się do tego, że zgłosił się do niej reżyser, Michał Szczerbic, który zaproponował jej rolę w "Sprawiedliwym", który niedługo pojawi się w kinach"

Ostatnie spotkanie w "Maglu" skończyło się dla mnie bardzo miło, ponieważ obejrzał mój występ reżyser, z którym później robiłam film. Dzięki temu, że siedziałam sobie tutaj w fotelu, on mógł sobie na mnie popatrzeć i pomyśleć: "O ona będzie się nadawała". I tym sposobem powstał "Sprawiedliwy".


Wybierzecie się do kina?

Zobacz: Oscary skłoniły Korwin do poważnej refleksji: Uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są
 
 

Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Może Cię również zainteresować:

"Odczułem pogardę od polskich artystów" - mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego w Maglu towarzyskim!

Źródło: TVN STYLE

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady