Wiemy, co Beata Tadla zrobiła po finale "Tańca z gwiazdami"! Tego się po niej nie spodziewaliśmy!

Beata Tadla i Jan Kliment w półfinale Tańca z gwiazdami
Fot. fot Polsat/WBF

 

Beata Tadla zdradziła, jak świętowała zdobycie Kryształowej Kuli! Za nami ósma edycja tanecznego show Polsatu. W wielkim finale o zwycięstwo walczyły dwie pary: Beata Tadla i Jan Kliment oraz Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański. Decyzją widzów, to właśnie dziennikarka wygrała ósmą edycję programu. Teraz, kilka dni po finałowym odcinku, Beata Tadla zdradziła, jak świętowała swój wielki sukces. Okazuje się, że znajomi dziennikarki przygotowali dla niej niespodziankę!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Beata Tadla świętowała z Janem Klimentem

 

Dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak świętowała swój sukces w "Tańcu z Gwiazdami". Beata Tadla nie ukrywa, że imprezowała przez całą noc, a sąsiedzi i znajomi przygotowali dla niej niespodziankę.

Tuż po programie bawiłam się na afterparty, nie spałam całą noc. Potem do południa świętowaliśmy u Janka. Gdy dotarłam do domu, przywitał mnie na płocie wielki napis „Gratulujemy" oraz szampan i kwiaty od sąsiadów. Kochani są! W Legnicy zorganizowano specjalne oglądanie finału, moje rodzinne miasto pięknie mnie wsparło. Redakcja też oglądała wspólnie. Cieszę się, że taniec wywołał u ludzi tyle pozytywnych emocji - zdradziła Tadla.

Kibicowaliście Beacie Tadli w "Tańcu z Gwiazdami"? 

 

Zobacz także: Jarosław Kret chce wrócić do Beaty Tadli?

 

Beata Tadla świętowała zdobycie Kryształowej Kuli.

Beata Tadla wygrała Taniec z Gwiazdami
Fot. East News

Dziennikarka imprezowała m.in. w towarzystwie Jana Klimenta.

Beata Tadla wygrała Taniec z Gwiazdami
Fot. East News

Kibicowaliście Beacie Tadli w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje