• KK

Filip Chajzer poprowadzi nowy program w TVN! "Krew, pot i tony stresu" WIDEO

Filip Chajzer dostał własny program w TVN
Fot. Facebook

Filip Chajzer poprowadzi nowy program "Jak to się stało?"! Już 31 sierpnia na antenie TVN Turbo widzowie będą mogli zobaczyć, jak dziennikarz radzi sobie w roli gospodarza nowego show. Co będziemy mogli zobaczyć w programie? Filip Chajzer na własnej skórze wypróbuje różne szalone rzeczy, które stały się hitami Internetu na amatorskich filmikach wrzucanych do sieci.  Chajzer w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zdradził, jak ciężko było na planie nowego programu.

To będzie program niezwykły. Na własnej skórze sprawdzę w nim ludzkie katastrofy zarejestrowane telefonami bądź kamerami, które każdy może znaleźć w internecie, ale mało kto ma odwagę sprawdzić co poszło nie tak.  Niestety mi w trakcie realizowania zdjęć też często szło nie tak... Skręcona noga, zerwane ścięgna, wieczne rany, siniaki, krew, pot i tony stresu. Im bardziej bałem się kolejnych wyzwań tym ekipa realizująca program miała większy ubaw, mam nadzieję, że w trakcie oglądania programu na antenie TVN Turbo też sam będę się z tego śmiać- zdradził Filip Chajzer.

Na Facebooku pojawiło się krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć fragment nowego programu z udziałem Filipa Chajzera. Zobaczcie filmik z akrobacjami dziennikarza!

 

Będziecie oglądać "Jak to się stało?"? My z pewnością!

 

Zobacz także: Filip Chajzer o swojej walce z hejterami: "Pobili człowieka, którego dane udostępniłem. Nie wstydzę się tego"

 

Filip Chajzer poprowadzi nowy program w TVN Turbo.

Będziecie oglądać program z udziałem dziennikarza?

Filip CHajzer na plaży w słomkowym kapeluszu na Zanzibarze
Fot. Instagram

 

Może Cię również zainteresować:

Zygmunt Chajzer reklamuje proszek w Boliwii? Czy oni tak na poważnie?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Będziecie oglądać program Filipa Chajzera?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje