Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik! Aktorka ma zarobić gigantyczne pieniądze!

Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik

Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik w roli głównej! Niestety, nie chodzi o "Magdę M.", tylko o kontynuację produkcji o życiu nad rozlewiskiem, na podstawie powieści Małgorzaty Kalicińskiej - podaje "Dobry Tydzień". Ostatnią część - "Ciszę nad rozlewiskiem", oglądaliśmy w 2013 roku. 

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Maryla Rodowicz na Eurowizji?!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Powraca serial z Joanną Brodzik!

Joanna Brodzik ponoć bardzo ucieszyła się z tego, że TVP planuje kontynuacje serialu o życiu Małgorzaty Jantar nad rozlewiskiem. Aktorka pojawia się ostatnio w telewizji tylko w reklamach jednej z sieci komórkowych. TVN dał jej jakiś czas temu szansę wielkiego powrotu, niestety, produkcja "Nie rób scen" spadła z anteny po jednym sezonie. Czy teraz znów wróci na szczyt?

Szefostwo Telewizji Polskiej dało zielone światło wznowieniu produkcji. Małgorzata Kalicińska została poproszona o napisanie kontynuacji. Trwają prace nas scenariuszem. Wrócą wszyscy główni bohaterowie sagi.  - mówi osoba z TVP w "Dobrym Tygodniu". 

Joanna na powrocie serialu miałaby zarobić aż 150 tysięcy złotych. Czy uważacie, że to będzie hit? Tęskniliście za Brodzik?

 

Zobacz także: Joanna Brodzik ma nową fryzurę. Wiemy, dlaczego gwiazda zdecydowała się na zmianę!

 

Joanna Brodzik zagra w serialu TVP.

Joanna Brodzik na premierze książki Marzeny Rogalskiej

 

Joanna Brodzik wróci na szczyt?

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

Czy cieszysz się na powrót serialu TVP?

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje