Seriale z Magdaleną Schejbal i Joanną Brodzik znikają z anteny
ONS

Seriale z Brodzik i Schejbal nie przyciągały widzów przed telewizory. Jaką decyzję podjęła stacja?

Seriale z Magdaleną Schejbal i Joanną Brodzik znikają z anteny
ONS

Joanna Brodzik przez wiele lat była jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Dzięki roli w słynnym serialu "Kasia i Tomek" aktorkę pokochały miliony widzów. Partnerka Pawła Wilczaka występowała także w takich produkcjach jak "Magda M." "Dom nad rozlewiskiem". Joanna Brodzik od kilku miesięcy jest także gwiazdą jednego z najnowszych seriali TVN " Nie rób scen". Zobacz: Królowa polskich seriali o porażce produkcji z Brodzik i Schejbal: Widzowie szukają większych emocji

Występy w "Nie rób scen" miały być wielkim powrotem dla Joanny Brodzik. Media zachwycały się, że po latach znowu zobaczymy dobrą komedię z udziałem lubianej aktorki. Niestety, już po kilku odcinkach okazało się, że Brodzik  nie przyciąga tłumów przez telewizor.

Podobna sytuacja pojawiła się w przypadku Magdaleny Schejbal. Po tym jak z hukiem rozstała się z serialem "Szpilki na Giewoncie" propozycja zagrania w " Mąż czy nie mąż" miała pomóc jej odbudować swoją karierę. Niestety, zarówno produkcja z udziałem Brodzik jak i Schejbal okazała się klapą. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl seriale wraz z końcem maja znikną z anteny.

- Ostatecznie zdecydowano, że obie produkcje zakończą się na jednym sezonie, co udało nam się potwierdzić w TVN- czytamy na stronie.

Oglądaliście seriale z Joanną Brodzik i Magdaleną Schejbal?

Zobacz na Polki.pl: Magdalena Schejbal zasłabła w ciąży!


Metamorfozy Magdaleny Schejbal:


 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48