• Hades

Hit Internetu: To dopiero przeżycie! Bożenka z "Klanu" straciła dziewictwo

Bożenka z Klanu straciła dziewictwo
Fot. YouTube

Serial "Klan" jest aktualnie najdłużej emitowaną polską telenowelą. W zeszłym tygodniu aktorzy grający w tasiemcu świętowali 2500 odcinek. Produkcja cały czas nie traci na widowni, a wszystko to za sprawą wątków, które są mocno rozbudowane. Zobacz: Gwiazdy "Klanu" na hucznej imprezie z okazji jubileuszu

Jedną z postaci, która wzbudza w widzach najwięcej emocji jest Bożenka Lubicz. Agnieszka Kaczorowska, która wciela się w postać córki Rysia i Grażynki, w tym roku otworzyła się na show-biznes i zaczęła częściej bywać na salonach pokazując się w programach telewizyjnych. Scenarzyści "Klanu" w końcu chyba dostrzegli w aktorce kobietę i postanowili zafundować jej scenę łóżkową.

Ww wczorajszym odcinku Bożenka straciła dziewictwo. Postać przeżyła swój pierwszy raz z chłopakiem, Miłoszem. Scena pokazująca poranek po nocnych igraszkach pary wylądowała na YouTube i od razu stała się hitem internetu. Wszystko za sprawą płytkiego dialogu i naiwności z jaką córka Lubiczów opowiada o seksie.

- To mogę mieć za złe tylko sobie. Sama tego chciałam. Pomyślałam, że jeżeli chcę być z tobą na zawsze to będzie mi wybaczone - wyznała Bożenka po tym jak złamała śluby czystości.


Jesteśmy ciekawi, jak dalej potoczą się losy Bożenki, która zasmakowała zakazanego owocu.

Zobacz: Koniec z krągłościami! Kaczorowska przeszła na dietę i zachwyciła figurą
 
 
Może Cię również zainteresować:

Ups! Viola Piekut zdradziła coś na temat ślubu Agnieszki Kaczorowskiej! Tego się nie spodziewacie...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje