• puchacho

Wiemy kim z wykształcenia jest nowa Miss Polonia

Paulina Krupińska

Wczoraj Miss Polonia 2012 była gościem Marzeny Chełminiak i Marcina Sońty w Radiu Zet. Po tym, jak udało się im namówić najpiękniejszą Polkę do zjedzenia pączka, przyszedł czas na poważną rozmowę. Jak się okazuje, Paulina Krupińska z wykształcenia jest animatorem dzieci i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość:

- W przyszłości na pewno widzę Paulinę, która będzie kiedyś matką, żoną. Chciałabym pracować w zawodzie, jestem animatorem. Marzyłam o założeniu agencji organizującej imprezy dla dzieci – powiedziała w Radiu Zet.

Jak się też okazuje, Krupińska oprócz sukcesów w branży modelingu, może także pochwalić się działalnością na rzecz dzieci:

- Na studiach pracowałam na różnych imprezach okolicznościowych, na Dniach Dziecka, na imprezach związanych z Mikołajkami i świętami. Działałam jako wolontariusz i w tym się odnajduję, bo naprawdę uwielbiam pracę z dziećmi.

Kariera na światowych wybiegach w stylu Anji Rubik nie marzy się nowej Miss Polonii, ale bez obaw. Paulina Krupińska zapowiedziała, że nadal chce spełniać się w roli modelki. I oby dotrzymała słowa, bo wizualnie ma do zaoferowania bardzo dużo ;)

Może Cię również zainteresować:

A jednak! Paulina Krupińska nie odda korony nowej Miss Polonia! Dlaczego? WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje