Robert Lewandowski buduje apartamenty w Warszawie! O co chodzi?

Robert Lewandowski w granatowej koszuli

Robert Lewandowski został deweloperem! Piłkarz jest coraz bardziej aktywny w biznesie i zdaje sobie sprawę, że jego kariera piłkarska nie będzie trwała wiecznie, dlatego już teraz inwestuje zarobione pieniądze. W Warszawie właśnie rozpoczęła się budowa apartamentów, a nad wszystkim czuwa kapitan polskiej reprezentacji. W 2015 roku Robert Lewandowski został wspólnikiem w firmie LS Investments, a już dzisiaj nieopodal parku Szczęśliwickiego realizowana jest pierwsza inwestycja "Lewego".

Na ulicy Figiel powstają dwa budynki mieszkalne z parkingiem podziemnym. Według doniesień "Super Expressu" niedawno na placu budowy pojawił się sam Robert Lewandowski, aby przyjrzeć się temu, jak postępują prace.

Moim zdaniem cena działki, na której trwa budowa, to około 2-3 miliony złotych. Natomiast na samą budowę zawsze bierze się kredyt, bo nikt nie lubi wydawać własnych pieniędzy, a banki chętnie wchodzą w takie inwestycje. Koszt budowy? Wszystko zależy od standardu wykończenia, ale oceniam to na 8-9 milionów złotych - powiedział tabloidowi jeden z czołowych deweloperów.

Jak się okazuje budowa na Ochocie to nie jedyna inwestycja piłkarza. Robert Lewandowski podobną inwestycję realizuje w Starych Babicach niedaleko Leszna. Czy Robert Lewandowski zamierza na poważnie związać się z tak poważnym biznesem?

 

Zobacz: Dokąd udali się Lewandowscy po powrocie z Grecji? Na kolejne wakacje! Wiemy, gdzie są!

 

Robert Lewandowski został deweloperem!

Robert Lewandowski kupuje apartament na Złotej 44 - zobaczcie, jak odbiera klucze

Właśnie rozpoczęła się budowa pierwszych apartamentowców Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski pochwalił się fotką z wakacji
Fot. Facebook

Może Cię również zainteresować:

Co Lewandowski będzie robił po zakończeniu kariery? Zostanie trenerem, a może będzie uczył dzieci? Tylko NAM zdradził swoje plany!

Źródło: Adam Michejda, Gary Muvaut

Czy to dobrze, że Robert Lewandowski zajmuje się biznesem?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje