Kolekcja CARINII na Jesień-Zimę 2016/2017 - prosto z Mediolanu! Według Mai Sablewskiej Mediolan to przede wszystkim światowa stolica butów, dlatego właśnie w tym wspaniałym włoskim mieście odbyła się sesja wizerunkowa najnowszej kolekcji marki. W rolę modelki wcieliła się obwołana ikoną stylu ambasadorka marki CARINII - Maja Sablewska, która już od pięciu sezonów projektuje wyjątkowe modele butów. 

 

Maja Sablewska Carinii
Materiały Prasowe

„Cenię buty CARINII za wygodę, cenię za prostotę i cenię za cenę”, tak o zaprojektowanych przez siebie butach mówi Maja Sablewska.

W tym sezonie marka CARINII wprowadziła innowacyjne wzornictwo, m.in. metaliczne wykończenie skór, niebanalne ozdoby i ukryte koturny wysmuklające sylwetkę.

 

Maja Sablewska Carinii
Materiały Prasowe

 

Maja Sablewska jest przekonana, że w nowym sezonie Jesień-Zima 2016/2017 kobiety ponownie zakochają się w botkach, sztybletach, kozakach w nowych odsłonach kolorów Ziemi.

"Polki są piękne i to właśnie dla nich tworzymy obuwie, które pozwala wyrazić siebie i stworzyć niepowtarzalne stylizacje”, podsumowuje Maja.

 

Maja Sablewska Carini
Materiały Prasowe

„Te buty mają klasę, są bardzo stylowe i są bardzo moje”, wyjaśnia Maja.

Ambasadorka marki CARINII w trakcie prac nad projektami zwracała uwagę nie tylko na wygląd danego modelu ale przede wszystkim na jakość wykonania i komfort noszenia. 

„To są buty w których sama chodzę”, dodaje ambasadorka marki CARINII. Jest przekonana, że jakość tych butów nie odbiega od tych najlepszych na świecie. 

 

W sezonie jesień-zima 2016-2017 debiutuje również pierwsza kolekcja torebek CARINII. Torebki te idealnie pasują do butów tej marki!

torebki Carinii
Materiały Prasowe

 

Premiera najnowszej kolekcji marki Carinii na jesień-zima 2016/2017  odbyła się 25 sierpnia w restauracji Flaming & Co. Wydarzenie poprowadziła Agnieszka Jastrzębska wśród gości byli między innymi Honorata Witańska , Dorota Czaja, Joanna Majstrak, Karolina Nowakowska, Magdalena Górska oraz blogerka Rebellook Magda Samborska. Największa niespodzianką dla przybyłych była premiera torebek oraz prezentacja sesji wizerunkowej Mai Sablewskiej w stolicy mody , czyli Mediolanie. 

 

Więcej informacji: www.carinii.com.pl

Znajdziesz nas także na Facebook www.facebook.carinii.com.pl

 

Autor filmu: Lionheart Media

Muzyka: Myspace by kimengumi https://soundcloud.com/kimengumi

Creative Commons - Attribution 3.0 Unported - CC BY 3.0 https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Więcej na temat Maja Sablewska