Naomi Campbell rozmawia z Putinem!

Fot. ONS
Modelka Naomi Campbell jak na razie znana jest przede wszystkim z wybiegów i sesji mody. Jednak jej temperament niejednokrotnie zaprowadził ją na pierwsze strony gazet, jak choćby wtedy gdy poturbowała swoją asystentkę, czy też ostatnio w sprawie afery diamentowej (modelka przyjęła od prezydenta Liberii woreczek diamentów jako prezent – przyp. red.).
Teraz jednak Naomi pozwala nam się poznać z innej, intelektualnej strony. Ozdobiła swoim ciałem okładkę marcowego wydania brytyjskiej wersji magazynu GQ, ale także przeprowadziła dla niego ekskluzywny wywiad z Władimirem Putinem.
Rozmowa nie wnosi wiele nowych informacji o premierze Rosji, prowadzona jest w sposób bardzo grzeczny. Naomi głównie interesowało, jak Władimir Putin dba o swoją kondycję fizyczną i jakie sporty ekstremalne lubi uprawiać.
Wydaje nam się, że nie bez znaczenia jest fakt, że nowy narzeczony modelki to Vladimir Doronin, rosyjski milioner. Może trochę pomógł swojej narzeczonej i namówił Putina na rozmowę z Naomi? Jak myślicie?
W każdym razie na pewno oboje – Naomi i Putin- są w swojej kategorii niezaprzeczalnymi „Tap madl”.

Może Cię również zainteresować:

Farna zdradza, dlaczego wzięła udział w akcji Dody! Ma jednak pewne warunki...

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady