Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik #sexedpl: "Czasami robimy rzeczy trochę bez sensu..." Żałuje?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Maciej Stuhr jest jedną z gwiazd, które wzięły udział w akcji Anji Rubik #sexedpl, czyli akcji edukacyjnej o seksie. Każda gwiazda poruszała inny temat związany z seksem – Maciej Stuhr mówił o tym, jak ważne są rozmowy z dziećmi na ten temat.

 

Dlaczego aktor zdecydował się wziąć udział w akcji i jak doszło do współpracy? Czy Maciej Stuhr i Anja Rubik znali się wcześniej? Zapytaliśmy o to aktora podczas ubiegłotygodniowej premiery nowego modelu Mitsubishi, której marki Maciej Stuhr jest ambasadorem już od roku.

 

Odpowiedzi znajdziecie w naszym materiale wideo! Koniecznie go zobaczcie.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Anja Rubik z ukochanym na romantycznej randce. To musi być miłość!

 

Przeczytaj też: Ten wpis Macieja Stuhra na temat awantury w Sejmie hitem sieci! Co napisał aktor i inne gwiazdy?

 

 

 

Tomorrow! 9am on @wysokieobcasy.pl Zapowiedź !!!!! Maciej Stuhr (@maciej_stuhr) - KTO JEJ TO POWIE? #sexedpl . Film by Anja Rubik @anja_rubik DOP Piotr Sobociński @piotrsobo, Michał Sobociński @michalsobo, Radosław Ładczuk Styling: Zofia Komasa (@zofiaurszulakomasa) Editing: Damian Kuligowski (@d_kul__owski) Ph: Iza Grzybowska (@iza_grzybowska) make up: Sylvia Rakowska (@sylwiamakeup), Iza Kućmierowska (@izakucmierowska), Magdalena Wińska (@magdalenawinska) hair: Gor Duryan (@gorgeousduryan) Studio Tęcza (@studio_tecza) Consult: Basia Ewa Baran (@dziewuchy_dziewuchom) Media patronage: Wysokie Obcasy (@wysokieobcasy.pl ) Poster design: Michał Hops Chmielewski (@michel_hops ) Operational manager: Zuzia Nowicka Production: Warsaw Creatives (@warsawcreatives) Camera: Panavision Poland Lighting: Luks Film Postproduction: Coloroffon Sound Design: Ucho Studio . Special thanks: Paweł Walicki (@pawelwalicki), Lucyna Szymanska (@lucynaszymanska)

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 

Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik

Anja Rubik
Fot. Instagram

Anja Rubik zaprosiła do udziału w akcji wiele gwiazd

Maciej Stuhr
Fot. Instagram

 

 

 

Czy uważasz, że akcja Anji Rubik jest potrzebna?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje