Joanna Kulig zapłaci fortunę za poród w USA? Ta kwota może szokować...

Joanna Kulig zapłaci 75 tyś zł za poród w USA
Fot. ONS.pl

 

To zdecydowanie świetny czas w życiu Joanny Kulig! Aktorka promuje w Stanach film „Zimna wojna”, który ma dużą szansę na Oscara. A prywatnie przygotowuje się do roli mamy. Gwiazda jest już w ósmym miesiącu ciąży i pojawia się coraz więcej informacji, że poród odbędzie się w USA. Zobaczcie, ile Joanna Kulig będzie musiała zapłacić, jeśli zdecyduje się rodzić w Los Angeles!

Zobacz: Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem podbija sieć!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Rogalska, Herman, Kulig - zobacz gwiazdy na imprezie "Najlepsze dla Urody" WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Czy Joanna Kulig urodzi w USA?

Joanna Kulig jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje film „Zimna wojna”. Biorąc pod uwagę zaawansowaną ciążę gwiazdy, wszystko wskazuje na to, że nie wróci do Polski przed narodzinami pierwszego dziecka. Zresztą poród w USA aktorka rozważała już wcześniej. Rozmawiała na ten temat m.in. z Weroniką Rosati, która swoją córkę również urodziła w Los Angeles. Wydaje się, że jest to dobra decyzja ponieważ dziecko otrzyma obywatelstwo amerykańskie, a aktorce - jako mamie Amerykanina - będzie łatwiej rozwijać karierę w Stanach.

 

Jaki jest koszt porodu w Los Angeles?

Jak dowiedział się Super Express aktorka najprawdopodobnie urodzi w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. W tym samym szpitalu na poród zdecydowała się Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś. Placówka zapewnia doskonałe warunki i wykwalifikowany personel medyczny z najlepszymi lekarzami. Jednak cena za poród w tym szpitalu jest ogromna - to aż 75 tys. zł! Ale wiele wskazuje, że decyzja już zapadła i Kulig urodzi w USA. W końcu wielogodzinny lot samolotem w ostatnim miesiącu ciąży zdecydowanie nie jest wskazany!

Joanna Kulig na premierze filmu "Zimna wojna"

Joanna Kulig na premierze filmu
Fot. ONS

Joanna Kulig na rozdaniu Orłów 

Joanna Kulig na rozdaniu Orłów 2017
Fot. ONS

Joanna Kulig i Maciej Bochniak

Fot. ONS

Czy Joanna Kulig zdecyduje się na poród w USA?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady