Jamie Dornan - 7 ciekawostek Jamie Dornan nago w reklamie jako 21-latek Jamie Dornan Jamie Dornan, Keira Knightley Jamie Dornan
Jamie Dornan - 7 ciekawostek
Gwiazdor ma swoje sekrety! ;)
1/8
Jamie Dornan - 7 ciekawostek

Jeden z najbardziej ulubionych aktorów ostatnich lat - to oczywiście Jamie Dornan - i to oczywiście za sprawą niemal kultowej już roli Christiana Greya z "50 twarzy Greya" i "Ciemniejszej strony Greya". W związku z tym, że jego postać budzi tyle emocji, postanowiliśmy przygotować specjalnie dla was 7 ciekawostek, o których na pewno nie widzieliście.

 

To co? Zaczynamy! ;)

 

Zobacz: Christian Grey zmienił fryzurę. Zobacz jak teraz wygląda

2/8
Jamie Dornan nago w reklamie jako 21-latek

1. Jamie Dornan, gdy był modelem, zyskał przezwisko "Złoty tors". Dlaczego? Był to pseudonim związany nie z jego rzeźbą, a... z kolorem skóry. Jamie jest bowiem z natury bladym Irlandczykiem! ;)

3/8
Jamie Dornan
ONS

2. Początki kariery Jamiego Dornana nie należały do najłatwiejszych. Wynajmował niewielkie mieszkanie z dwoma kumplami, których poznał na przesłuchaniach. 

 

PS. Dzisiaj wszyscy są sławni! ;) Mowa m.in. o Eddiem Redmaynem!

 

Zobacz koniecznie: 7 ciekawostek o Dakocie Johnson, których nie znacie, a jako fani Anastazji Steele powinniście!

4/8
Jamie Dornan, Keira Knightley
East News

3. Jamie Dornan i Keira Knightley byli parą w latach 2003-2005. Spotkali się na planie sesji zdjęciowej do marki Asprey. Byli parą idealną? Tak się mogło wydawać. Po latach Dornan przyznał w jednym z wywiadów, że sława jego ówczesnej partnerki była dla niego zbyt dużym obciążeniem psychicznym - zarabiał dużo mniej od Keiry i przez to nie czuł się 100-procentowym samcem alfa. 

 

Po związku z Keirą mówiło się, że łączyło go coś więcej z takimi nazwiskami jak: Lindasy Lohan, Sienna Miller, Kate Moss, a nawet Eva Mendes!

5/8
Jamie Dornan
East News

4.  Zanim Jamie Dornan już w stu procentach zabrał się za modeling i aktorstwo, grał w folkowej kapeli "Sons of Jim", którą założył z przyjacielem Davidem Alexandrem na studiach na University of Teesside. 

6/8
Julia Roberts i Richard Gere - kadr z filmu "Pretty Woman", Julia Roberts i Hugh Grant - kadr z filmu "Notting Hill"
ONS/Eastnews

5. Jamie Dornan otwarcie przyznaje się, że uwielbia oglądać... komedie romantyczne! A co najbardziej? Jego numerem jeden jest "Pretty Woman" czy "Szesnaście świeczek". 

7/8
Jamie Dornan
EastNews

6. Jamie Dornan w wieku 16 lat stracił swoją mamę - zmarła na raka trzustki.

8/8
Jamie Dornan w obcisłych spodniach

7. Zaledwie rok później, w jego urodziny, czworo jego najbliższych przyjaciół zginęło w wypadku samochodowym. 

Więcej na temat 50 twarzy Greya Jamie Dornan