Metamorfozy Iwony Węgrowskiej

Iwona Węgrowska dała nam się poznać dzięki udziałowi w programie "Bar". Popularność zaowocowała kontraktem płytowym i wokalistka wydała swoją pierwszą płytę z zespołem Abra. Kilka lat później rozpoczęła solową karierę. Zaczęło się dobrze, od nagrania ogromnego przeboju "Pokonaj siebie" w duecie z Piotrem Kupichą.

Wraz ze wzrostem popularności, Iwona zmieniała swój styl. Czarne włosy z czasem utleniła, powiększyła piersi i wstrzyknęła kwas hialuronowy w usta, z dziewczęcego wizerunku z każdym wyjściem na publiczną imprezę pozostawało coraz mniej. Węgrowska nigdy nie ukrywała swoich słabości do poprawiania ciała.

Dzisiaj w modowych rankingach Iwona uważana jest za jedną z najgorzej ubranych Polek, a jej obecność na imprezach zawsze odbija się szerokim echem w mediach, zazwyczaj negatywnym. Zobacz: "Nie możesz się zatrzymać, bo skończysz jak Węgrowska"

Na specjalną prośbę naszych czytelników, prezentujemy zdjęcia Iwony Węgrowskiej od początku kariery. Zobaczcie jak bardzo zmieniła swój wizerunek i swoją... twarz: