Doda na wakacjach

Oficjalne rozpoczęcie wakacji tuż, tuż, ale Doda nie zamierzała czekać i zdecydowała się na podróż właśnie teraz. Zmęczona aferą wokół pobicia jej byłego menadżera, pracą nad nowym klipem, zmianami w jej otoczeniu i prawnymi zawirowaniami, postanowiła zregenerować siły. Jak dowiedziało się AfterParty.pl gwiazda wyjechała na Ibizę razem ze swoimi przyjaciółkami: Anetą Radzimirską i Sylwią Pfajfer.

Ibiza słynie raczej z tego, że zamiast regenerować siły można je zużyć do oporu. Tamtejsze legendarne kluby zachęcają do zabawy, a mnogość najlepszych klubowych imprez nie pozostawia nikogo obojętnym. Po całonocnej zabawie obowiązkowym punktem jest oczywiście podziwianie spektakularnego wschodu słońca na plaży w towarzystwie przyjaciół.

Czy tak właśnie bawi się Doda? Na pewno ciepły klimat i mocne słońce dobrze wpłyną na zdrowie gwiazdy. Doda wielokrotnie podkreślała, że właśnie w takich warunkach czuje się najlepiej, bo wtedy nie doskwiera jej ból kręgosłupa. Życzymy więc udanego wypoczynku! A już wkrótce pokażemy kolejne zdjęcia z wakacji Dody.

Więcej na temat Doda wakacje gwiazd