Rafał Jonkisz zdradził gdzie spędzi święta
East News

Cztery miesiące. Tyle wystarczyło, aby Rafał Jonkisz (19l.) zyskał 97 tys. fanów na Facebooku, 121 tys. wielbicieli na Instagramie i wziął udział w kilku reklamach. Teraz Mister Polski w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie, ale nie zawsze tak było. 

Na początku było strasznie. Wszyscy porównywali mnie do Rafała Maślaka i mówili, że  jestem dużo słabszy od niego. Nieustannie mnie krytykowali i oceniali. Dopiero od niedawna czuję, że zaczynam stawać twardo na nogach  i iść w dobrym kierunku - przyznaje szczerze Jonkisz.

Co jeszcze zmieniło się w życiu Mistera Polski?

Wszystko i nic. Wszystko, bo mieszkam teraz w Warszawie, zarabiam na siebie, co mnie cieszy, bo mogę odciążyć mamę, a nawet zrobić jej niespodziankę i kupić coś ładnego. Nic, bo nadal najważniejsza jest dla mnie akrobatyka - mówi Rafał.

Dla Jonkisza sport jest bardzo ważny. Dlaczego?

- To dzięki niemu udało mi się przetrwać najtrudniejszy moment w życiu. Kiedy zmarł mój tata, zacząłem intensywnie trenować akrobatykę. Tak radziłem sobie z bólem i złością. Nie chciałem pokazać, że jestem słaby. Pragnąłem tego, aby mama i rodzeństwo wiedzieli, że mogą na mnie liczyć - mówi  Rafał Jonkisz.

Cały materiał w najnowszym numerze „Party”.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Rafał Jonkisz: "Treningi mogą bardzo zbliżyć". Co zdradził nam Mister Polski? WIDEO

 

Rafał Jonkisz w Tańcu z Gwiazdami.

Rafał Jonkisz w Tańcu z Gwiazdami

Rafał Jonkisz bez koszulki chwali się swoim umięśnionym ciałem.

Rafał Jonkisz - Mister Polski

Rafał Jonkisz z Rafałem Maślakiem.

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz w garniturach
Facebook

Więcej na temat Rafał Jonkisz