Czym jeżdżą polscy celebryci?

Fot. ONS
Wielu z nas zastanawia się, jakimi autami jeżdżą rodzimi celebryci. Imponować może Kuba Wojewódzki, który przebiera miedzy Porsche a Ferrari. Podobnie rzecz się ma z Joanną Liszowską, która również porusza się Ferrari model F430. Otrzymała go od swojego męża Oli Serneki. Pasjonatą pojazdów jest Tomasz Karolak, który jak twierdzi ma 9 pojazdów w tym ukochaną Alfa Romeo. Anna Mucha z kolei porzuciła markę Jeep na Mercedesa klasy E.
Piotr Polk szyku nie zadaje z japońską Toyota RAV 4. Popularną Ravką przez dłuższy czas poruszała się również Anna Popek

Podobnie rzecz się ma z Piotrem Rubikiem i Olą Kwaśniewską, oboje przemieszczają się Mini. Więcej klasy a co za tym idzie i kasy maja Mariusz Pudzianowski (m.in. Hummer, Mercedes) oraz Doda i Tomasz Kammel – oni preferują niemiecką technologię spod znaku Porsche. 

Jak sądzimy niedługo najbardziej trendy okażą się samochody hybrydowe – ponoć już nadciąga moda z zachodu, która mówi, że ekologicznym trzeba być również na drodze. 

Czy komuś imponują pojazdy naszych gwiazdeczek? Na pewnie nie amerykańskiemu komikowi Jay Leno, który w garażu o powierzchni… 11 tys. metrów kwadratowych przechowuje około 150 pojazdów, bynajmniej nie tych najtańszych. 

Również kolekcja Jamiroquaia imponuje samą wartością – jak twierdzi sam artysta kilka milionów funtów. Dodajmy do tego Bugatti Veyrona, jaki posiadł portugalski futbolista Christiano Ronaldo (przeszlo dwa milionów euro) czy „skromną” kolekcje piłkarza Manchesteru United i reprezentacji Anglii Wayne Ronneya (min. Lamborghini Gallardo, Bentleye, Aston Martin, czy Mercedesy z serii McLarena). 

W tym porównaniu nasze rodzime gwiazdki nie wypadają najlepiej, sami przyznajcie. 

pijavka
Może Cię również zainteresować:

Krupa, Szyc, Wieniawa - oto najzabawniejsze fragmenty wywiadów Party.pl z 2017 roku! Rządzi i tak rozmowa z Dodą!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady