• KK

Córka Wojciechowskiej zostanie modelką jak córka Ani Przybylskiej? "Pięknie się uśmiecha. Ma wdzięk"

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Córka Martyny Wojciechowskiej pójdzie w ślady córki Anny Przybylskiej i również zostanie modelką? Dziennikarka w rozmowie z Party.pl opowiedziała o swojej ślicznej córeczce, Marysi, która jak się okazuje wcale nie marzy o karierze w show-biznesie. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" przyznaje, że Marysia odziedziczyła urodę po swoim tacie, jednak nie wygląd zewnętrzny jest dla niej najważniejszy.
Jaka jest córeczka Martyny Wojciechowskiej?

 

Zobacz także: Córka Anny Przybylskiej w reklamie popularnej marki odzieżowej! Czy Oliwia jest podobna do mamy?

Marysia jest w sensie urody i wyglądu zewnętrznego, jest zupełnie inna niż ja. Jest podobna do swojego taty i rzeczywiście uważam, że jest śliczną dziewczyną, ale tak jak kiedyś powiedziała, kiedy dziadek zachwycał się "Marysiu ty jesteś taka śliczna"- ona powiedziała "dziadku ja nie chcę być piękna, ja chcę być mądra". I to jest w niej najpiękniejsze, że ona ma w sobie też taką ciekawość, ciekawość świata, otwartość. wdzięk, pięknie się uśmiecha i jest po prostu mądrą dziewczyną. Póki co, nie jest zainteresowana ani pozowaniem do zdjęć, ani pracą przed kamerą.

Co jeszcze Martyna Wojciechowska zdradziła przed naszą kamerą? Czym interesuje się jej córka Marysia? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Kosmetyki dla dzieci nie powinny naruszać naturalnego pH skóry

 

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej córce.

Martyna Wojciechowska z córką

Myślicie, że córka Martyny Wojciechowskiej zostanie kiedyś gwiazdą?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady