Chłopak Rubik będzie projektował z Jemiołem

Anja Rubik i jej mąż powoli myślą o modowej emeryturze. Anja coraz pilniej skupia się na planach wykraczających poza modeling, ale również wiążących się z modą. Niedawno pisaliśmy, że już latem w Polsce będą dostępne perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Wspólnie ze swoim mężem ma zamiar także  zrobić z wydawanego przez nią kwartalnika "25 Magazine" międzynarodowy hit. Również Sasha chce się rozwijać poza pracą na wybiegu.

Razem ze znanym polskim projektantem, Łukaszem Jemiołem zaprojektuje męską kolekcję ubrań i akcesoriów. - Sasha jest bardzo zaangażowany w nowy projekt, ma mnóstwo pomysłów. Wybiera tkaniny, szuka odpowiednich nadruków i haftów, które będą nawiązywać do jego serbskich korzeni. - zdradza "Fleszowi" bliska osoba z otoczenia modela.

Do współpracy będzie zaangażowany także inny bardzo znany projektant, który przyjaźni się z małżeństwem. Chodzi oczywiście o Giuseppe Zanotti, który wspomoże Jemioła i Knezevica przy tworzeniu butów.

Efekty współpracy będzie można poznać już na początku maja. Ubrania będzie można kupować przez internet, a jeśli projekt okaże się hitem, możemy się spodziewać także damskiej kolekcji.

Więcej o planach Anji i Sashy przeczytasz w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

kj
Może Cię również zainteresować:

Komornik, zajęcie konta na pół mln zł... Łukasz Jemioł skomentował dla nas informacje o swoich problemach finansowych!

Źródło: Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady