• Hades

Szyc będzie męską Gessler - otwiera restaurację

Szyc otwiera restaurację na ulicy Różanej w Warszawie

Borys Szyc to jeden z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia. Jednak gwiazdor ma również smykałkę do biznesu. Zafascynowany światem gastronomi, który z pewnością udzielił mu się po godzinach spędzonych na planie serialu "Przepis na życie", otwiera swoją restaurację. To już drugie podejście Szyca do roli restauratora. Przypomnijmy, że kilka lat temu wraz z Katarzyną Figurą współprowadził knajpę w Giżycku, który splajtował po jednym sezonie.

Tym razem Szyc będzie miał restaurację w Warszawie przy ulicy Różanej. Jak dowiedział się dwutygodnik "Grazia" aktor z okazji otwarcia szykuje olbrzymią imprezę, na którą zaprosił mnóstwo znajomych i przyjaciół. Na liście gości znaleźli się m.in.: Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr oraz Anna Czartoryska. Zaproszenia rozesłane zostały już w połowie stycznia, tak aby każdy mógł zarezerwować sobie czas na wieczór 15 lutego.

Jednak znany z swojej nonszalancji aktor zamiast doglądać i nadzorować ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia lokalu, w którym ciągle trwa remont, wolał wraz ze swoją dziewczyną Zofią Ślotałą wybrać się na urlop do Chin. Jesteśmy ciekawi czy biznes Szyca tym razem wypali i w roli restauratora poradzi sobie tak dobrze, jak jego kolega z serialu Piotr Adamczyk, właściciel popularnej w warszawie restauracji "Stary dom". A może Szyc będzie męską Magdą Gessler?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Krupa, Szyc, Wieniawa - oto najzabawniejsze fragmenty wywiadów Party.pl z 2017 roku! Rządzi i tak rozmowa z Dodą! WIDEO

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady