• BoyToy

UPS: Fani wytknęli Lewandowskiej błąd ortograficzny. W obronę wzięłą ją... Mannei

Wpadka Anny Lewandowskiej
Fot. ONS

Premiera książki, okładka w dużym magazynie i imponująca ilość odsłon bloga Anny Lewandowskiej udowodniła już, że trenerka cieszy się w Polsce ogromną popularność. Wiążę się z nią jednak niemal identyczna liczba fanów, co krytykantów, którzy biorą pod lupę każde potknięcie świeżo upieczonej gwiazdy. Przypomnijmy: Lewandowska nie może popełnić nawet małego błędu. Fani wyłapali kolejny

Internauci zauważyli też pewną prawidłowość pod względem rodzajów wpadek Anny. Zazwyczaj dotyczą one ortografii - trenerce zdarzają się błędy w podpisach pod zdjęciami na Instagramie i nigdy nie umykają one uwadze obserwatorów. Teraz przytrafił się jej kolejny byk, tym razem pod zdjęciem zdrowego posiłku z dodatkiem "mientowego" pieprzu. Co ciekawe, w obronie Lewandowskiej stanęła Sara Mannei.


Nie wiem po co przejmujesz się tymi komentarzami. Za każdym razem gdy usuwasz post, sprawiasz ze w nastepnym siłe cos znajda.. Miej to w d... To nie kurs ortograficzny a post o jedzonku i tyle - pocieszała Lewandowską żona Boruca.


Myślicie, że Lewandowska powinna przykładać większą wagę do ortografii na swoim profilu?

Zobacz: Lewandowska zostawiła wpis na Instagramie Chodakowskiej. Ewa odpowiedziała od razu

Anna Lewandowska na promocji swojej ksiażki:

Może Cię również zainteresować:

Oto 10 najlepiej sprzedających się okładek "Party" w 2018 roku! Aż 4 z Małgosią Rozenek. Co z Lewandowską?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje