• Hades

Żona Lewandowskiego piękną sylwetkę zawdzięcza morderczej diecie

Dieta Anny Lewandowskiej
Fot. AKPA

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu rywalizuje w internecie z Ewą Chodakowską o uwagę kobiet, które chcą mieć piękną figurę i być zdrowe. Blog żony Roberta Lewandowskiego cieszy się sporą popularnością, głownie za sprawą praktycznych porad dietetycznych i prostych przepisów na dietetyczne posiłki. Zobacz: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Ostatnio sportsmenka pochwaliła się w jednym ze swoich postów swoją dietą, zamieszczając na blogu przykład całego jednodniowego jadłospisu. Lewandowska dzień rozpoczyna od szklanki ciepłej wody z cytryną, która pozytywnie wpływa na wątrobę. Później następuje 40 minutowy trening np. bieganie. Na śniadanie Anna poleca płatki owsiane z suszonymi owocami i świeżo wyciskany sok.

Dieta sportsmenki obfituje również w zupy-kremy, ryż z warzywami, makarony pełnoziarniste i pieczywo z mąki gryczanej. Żona piłkarza również dba o prawidłowe nawadnianie organizmu. Pamięta o piciu wody o temperaturze pokojowej, herbatek ziołowych i kawy gotowanej z przyprawami. Ponadto radzi, aby nie popijać posiłków. Po zakończeniu jedzenia najlepiej jest odczekać 30 minut.

Skusicie się na dietę Anny Lewandowskiej?

Zobacz: Lewandowski z żoną w podróży poślubnej. Dokąd wyjechali?

 

Może Cię również zainteresować:

Chcesz wyglądać jak Anna Lewandowska? Zobacz, jaką wakacyjną dietę stosuje!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje