Alejandra Alonso nową twarzą marki Calzedonia

Calzedonia LC S12 133.jpg

Kolory najnowszej kolekcji Calzedonia oscylują między wiosennymi tonami pasteli przez wyszukane odcienie migdała, kości słoniowej, miodowej żółci aż do delikatnych brązów. Refleksy słońca i morskiego błękitu stanowią chromatyczną grę pomiędzy krojem, a barwą. A zdjęcia są pełne tajemnicy i intymnych momentów- niezwykle zmysłowe i romantyczne.

Twarzą wiosenno-letniej linii została piękna modelka Alejandra Alonso. Absolutnym „must have” gwiazdy jeśli chodzi o garderobę, są legginsy, które nosi przede wszystkim ze względu na wygodę, uwzględniając jednak najnowsze modowe trendy. Uwielbia nosić je z niebotycznymi szpilkami! To jest właśnie to, co najbardziej podoba jej się w najnowszej kolekcji marki Calzedonia.

Alejandra Alonso wygląda jakby nigdy nie zamierzała zdejmować swoich Joggers’ów - najbardziej miękkich i najbardziej „sportowych” legginsów wykonanych z miękkiej i niezwykle wygodnej bawełny.

Alejandra zdradziła również, co zawsze można znaleźć w jej torebce! Trzy rzeczy, bez których nigdzie się nie rusza to telefon, kosmetyki do makijażu i przekąska!

Może Cię również zainteresować:

Doda zdradza szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Dlaczego tylu wokalistów odpadło?

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady