East News

Dzięki księżnej Kate filozofia zero waste zagościła w pałacu Buckingham. Wcześniej było nie do pomyślenia, by kobieta z rodziny królewskiej pojawiała się na oficjalnych galach w tych samych kreacjach. Kate przełamała jednak ten nieekologiczny i przestarzały zwyczaj!

Kate Middleton w stylizacjach zero waste

W garderobie Kate Middleton znajduje się mnóstwo kreacji od największych projektantów, ale księżna nie przejmuje się zasadą, że jej nie wypada pokazywać się dwa razy w tym samym stroju. Bardzo się nam podoba to podejście, bo Kate, jako osoba publiczna cieszy się dużym autorytetem, a co za tym idzie stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Jej działanie może zatem skłonić wiele osób do przemyślenia filozofii "slow fashion" i rozsądnego kupowania nowych ubrań.

1/5
East News

Kreacja od Jenny Packham jest dostępna także w kolorze białym. Za każdym razem, gdy Kate wkłada tę suknię, biała wersja od razu staje się hitem wśród panien młodych.

2/5
East News

Ukochany kolor, uwielbiany projektant… Jesteśmy pewni, że w tej sukience od Alexandra McQueena Kate pojawi się jeszcze nie raz.

3/5
East News

W sukni projektu Alice Temperley księżna Kate wygląda olśniewająco, nic dziwnego, że chętnie wkładała ją na kolejne spotkania.

4/5
East News

Bogato zdobiona suknia marki Alexander McQueen pochodzi z kolekcji sprzed ośmiu lat. Księżna Kate zrobiła w niej furorę i w 2012 roku, i w 2020 na gali BAFTA. 

5/5
East News

Księżna Kate ma całą kolekcję płaszczy na oficjalne okazje – ten błękitny należy do najbardziej ulubionych.