Love Island. Wyspa miłości

Polub stronę
Love Island. Wyspa miłości

opis

Love Island. Wyspa miłości - to polska wersja brytyjskiego formatu "Love Island". Na antenie Polsatu zadebiutował on 2 września 2019 roku. Jest emitowany codziennie oprócz soboty o godzinie 22:15. W niedzielę mogą obejrzeć tzw. podsumowanie tygodnia. Prowadzącą "Love Island. Wyspa miłości" została Karolina Gilon, znana z programów "Top Model", "Druga twarz" oraz z serialu "Miłość na bogato".  

Zasady programu "Love Island. Wyspa miłości"

Uczestnicy programu mieszkają w luksusowej willi w Hiszpanii. Na początku widzowie poznali 5 atrakcyjnych kobiet i 5 przystojnych mężczyzn, którzy zgłosili się do show. Ich zadaniem było dobranie się w pary, w których mieli stworzyć trwałe związki. Co jakiś czas w willi pojawiają się nowi uczestnicy, których zadaniem jest odbicie partnerów. Jedna z podstawowych zasad w show brzmi: na Wyspie Miłości nie można być samotnym. Więc jeśli ktoś starci partnera lub partnerkę, odpada z gry. O odejściu z programu mogą zadecydować również widzowie dzięki specjalnej aplikacji. 

Para, której uda się zostać do końca programu, otrzymuje 100 tysięcy złotych. 

Uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości"

Obecnie w programie pozostały następujące osoby: Oliwia Miśkiewicz, Monika Kozakiewicz, Ada Śledź, Sylwia Madeńska, Marietta Fiedor, Maciej Szewczyk, Paweł Tryburski, Damian Habiera, Mikołaj Jędruszczak oraz Franciszek Rumak.