Gogglebox. Przed telewizorem

Gogglebox. Przed telewizorem, uczestnicy

Polub stronę
Gogglebox. Przed telewizorem

opis

  • Kiedy:
    poniedziałki 22:00
  • Gdzie:
    TVN
  • Tytuł oryginału:
    Gogglebox

Gogglebox. Przed telewizorem - to program, który zadebiutował na antenie TTV 6 września 2014 roku. Powstał na kanwie brytyjskiego formatu "Gogglebox", który jest emitowany na antenie Channel 4. 

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Uczestnikami "Gogglebox. Przed telewizorem" są wybrane na castingach rodziny lub grupy przyjaciół, które w każdym odcinku oglądają w swoim domu popularne seriale lub programy rozrywkowe i na bieżąco je komentują. Co jakiś czas skład uczestników show delikatnie się zmienia i dołączają do niego nowe postacie. Najbardziej znane osoby, które są w "Gogglebox" od samego początku, to: Mateusz Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska, Izabela i Joachim Zieskowie, Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz. Równie znani są także Jacek Szawioła i Mariusz Kozak, Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus oraz Dajan, Agnieszka i Artur Kotońscy.

Godziny emisji "Gogglebox. Przed telewizorem"

Początkowo serial "Gogglebox. Przed telewizorem" był emitowany w soboty o godzinie 22. Od 2015 roku zmieniono dzień emisji na poniedziałek na godzinę 22.