Ślub Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl
1/7
Śluby w czwartej edycji Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Kolejna piąta już edycja programu "Rolnik szuka żony" za nami! W finałowym odcinku zobaczyliśmy fragmenty ślubów uczestników czwartej edycji. Przed ołtarzem stanęły aż dwie pary! Na ślub zdecydowali się Małgosia i Paweł oraz Mikołaj i Marta. W programie mogliśmy oglądać ich trudne wybory i rozterki, jednak udział w popularnym show przyniósł im miłość, a przecież tego w życiu szukali. 

 

Zobaczcie, jak wyglądały śluby rolników czwartej edycji programu! Podczas uroczystości kościelnych towarzyszyły im kamery TVP...

 

Zobacz: Nowa fryzura Jessiki, zapłakany Marek i zakochany Grzesiek - zobacz, co działo się w finale "Rolnik szuka żony"!

2/7
Ślub Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl

 

Jedną z najbardziej lubianych par czwartej edycji "Rolnik szuka żony" jest Małgosia i Paweł. Para wzięła ślub i spodziewa się dziecka. Już w programie było widać, że mężczyzna jest zauroczony piękną rolniczką, ale wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy czy ona w pełni odwzajemni jego uczucia. Aktualnie para otwarcie mówi o swoim szczęściu i często publikuje swoje wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych. Paweł przyznaje, ze są bardzo zgodnym małżeństwem, a kłótnie zdarzają im nie bardzo rzadko. 

 

A jak ich małżeństwo widzi Małgosia? Odpowiedź na następnej stronie!

 

 

Zobacz: Dwie gorzkie randki i łzy rozstania! Markowi puściły nerwy. W "Rolnik szuka żony" nie brakowało mocnych wrażeń!

3/7
Ślub Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl

 

Małgosia zdradziła, że to jest przeznaczenie, że tak musiało być. Musieliśmy na siebie trochę poczekać i spotkać się w takich okolicznościach. W dniu swojego ślubu przyznała się, że na ten dzień czekała całe życie. 

 

A jak swoje małżeństwo widzi Mikołaj? Zobaczcie...

 

4/7
Ślub Mikołaja i Marty Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl

 

Mikołaj miłość swojego życia znalazł dopiero po programie "Rolnik szuka żony". Kandydatki, które wybrał i spędziły czas w jego gospodarstwie nie do końca spełniły jego oczekiwania. Pojawiły się łzy i gorzkie słowa. Jednak niedługo po zakończeniu emisji Mikołaj znalazł szczęście i związał się z Martą. Para w tym roku wzięła ślub, a podczas jednego z wywiadów przyznała, że myśli też o dzieciach. 

Zobaczcie, jak Mikołaj opisuje dzień swojego ślubu...

 

5/7
Ślub Mikołaja i Marty Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl

 

Mikołaj z uśmiechem na ustach wyznał, że ślub to najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Żona Mikołaja też nie kryje wzruszenia i przed kamerami zdradza...

 

Jesteśmy dla siebie stworzeni i dlatego bierzemy ślub. 

 

To kolejna para, która znalazła szczęście dzięki "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, ile związków zakończyło się ślubami od pierwszej edycji...

6/7
Ślub Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl

 

Aktualnie skończyła się piąta edycja programu. Do tej pory cztery związki zakończyły się ślubami i na świat przyszło czworo dzieci. 

7/7
Ślub Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4
vod.tvp.pl

 

Okazuje się, że popularny program ma naprawdę wielką siłę łączenia ludzi. Czekacie na kolejną edycję?

Więcej na temat Rolnik szuka żony