Michał Szpak

"Co to miało być?!" - krzyczy Michał Szpak! Jest już zwiastun odcinka "The Voice Of Poland"!

Michał Szpak

Program "The Voice Of Poland" wrócił na ekrany telewizorów w miniony weekend. Choć to dopiero początek, fani już gorąco komentują poziom uczestników oraz decyzje trenerów, których w 9. edycji produkcja postanowiła wymienić. Tomsona z Baronem, Andrzeja Piasecznego i Marię Sadowską zastąpiły trzy inne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które ewidentnie polubiły się, bije od nich mnóstwo pozytywnej energii i zauważalna jest... rywalizacja, ale na szczęście zdrowa rywalizacja! Co wydarzy się w najnowszym odcinku? Będzie się działo!

 

Michał Szpak znów wymiata: "Co to miało być?!"!

Pierwsi szczęśliwcy już wybrali swoich trenerów i zdobywają popularność w Internecie! Ich występy bardzo spodobały się widzom, a efekty można ocenić na podstawie wyświetleń na You Tubie - najpopularniejsza jest Nicole Kulesza, która zaśpiewała "New Rules" z repertuaru Dua Lipy, której występ na ten moment obejrzano prawie 228 tys. razy!

 

Jak będzie w najbliższą sobotę? Jesteśmy pewni, że równie  emocjonalnie! Michał Szpak jak zwykle zaraża energią i zgarnia najjaśniejsze perełki do drużyny. Myślicie, że powtórzy sukces z zeszłego roku i doprowadzi swojego zawodnika do zwycięstwa?

 

Odpowiedź poznamy pod koniec listopada, tymczasem  zobaczcie najnowszy zwiastun, trzeciego odcinka "The Voice Of Poland"!

 

Polecamy: "Kariera muzyka w tym kraju to jest bardzo ciężka praca" Michał Szpak szczerze o pracy na scenie muzycznej

 

Trenerzy 9. edycji "The Voice Of Poland"

Zwiastun The Voice of Poland wideo

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04