Michał Szpak

"Co to miało być?!" - krzyczy Michał Szpak! Jest już zwiastun odcinka "The Voice Of Poland"!

Michał Szpak

Program "The Voice Of Poland" wrócił na ekrany telewizorów w miniony weekend. Choć to dopiero początek, fani już gorąco komentują poziom uczestników oraz decyzje trenerów, których w 9. edycji produkcja postanowiła wymienić. Tomsona z Baronem, Andrzeja Piasecznego i Marię Sadowską zastąpiły trzy inne gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które ewidentnie polubiły się, bije od nich mnóstwo pozytywnej energii i zauważalna jest... rywalizacja, ale na szczęście zdrowa rywalizacja! Co wydarzy się w najnowszym odcinku? Będzie się działo!

 

Michał Szpak znów wymiata: "Co to miało być?!"!

Pierwsi szczęśliwcy już wybrali swoich trenerów i zdobywają popularność w Internecie! Ich występy bardzo spodobały się widzom, a efekty można ocenić na podstawie wyświetleń na You Tubie - najpopularniejsza jest Nicole Kulesza, która zaśpiewała "New Rules" z repertuaru Dua Lipy, której występ na ten moment obejrzano prawie 228 tys. razy!

 

Jak będzie w najbliższą sobotę? Jesteśmy pewni, że równie  emocjonalnie! Michał Szpak jak zwykle zaraża energią i zgarnia najjaśniejsze perełki do drużyny. Myślicie, że powtórzy sukces z zeszłego roku i doprowadzi swojego zawodnika do zwycięstwa?

 

Odpowiedź poznamy pod koniec listopada, tymczasem  zobaczcie najnowszy zwiastun, trzeciego odcinka "The Voice Of Poland"!

 

Polecamy: "Kariera muzyka w tym kraju to jest bardzo ciężka praca" Michał Szpak szczerze o pracy na scenie muzycznej

 

Trenerzy 9. edycji "The Voice Of Poland"

Zwiastun The Voice of Poland wideo

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33