Zofia Zborowska w Agent Gwiazdy 4

TYLKO U NAS: Znamy kolejną gwiazdę show "Agent Gwiazdy 4"! To znana polska aktorka!

Zofia Zborowska w Agent Gwiazdy 4

 

Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi w show "Agent Gwiazdy 4"! Część uczestników, których zobaczymy wiosną przyszłego roku na antenie TVN już wczoraj wyleciała w podróż, gdzie zacznie się ich przygoda. Choć miejsce, gdzie rozegra się kolejna edycja programu, owiane jest tajemnicą, nam udało się dowiedzieć, kto wystąpi w nim poza Rafałem Jonkiszem!

 

A mowa o... Zosi Zborowskiej, 31-letniej gwieździe serialu "Barwy Szczęścia". Dla Zofii to będzie pierwsze tego typu show w karierze, choć ma za sobą udział innym programie rozrywkowym - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zborowska uwielbia podróżować po świecie, dlatego wyprawa w nieznane na pewno jest dla niej sporą frajdą. Aktorka spore wsparcie powinna dostać od koleżanek - Oli Domańskiej czy Marty Wierzbickiej, które mają na koncie udział w podobnym show  -  "Azji/Ameryce Express". 

 

Jednym minusem dla Zosi będzie pewnie rozstanie z ukochanym, Andrzejem Wroną. Para jest ze sobą od niedawna, a już teraz czeka ich długa rozłąka.

 

Będziecie jej kibicować?

 

Zobacz: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są parą! Jak się poznali? Znamy historię ich związku!

 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na lotnisku

 

Zosia Zborowska na Instagramie
Instagram

Więcej na temat Agent Gwiazdy
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05