Metamorfozy Mai Sablewskiej Metamorfozy Mai Sablewskiej Metamorfozy Mai Sablewskiej Metamorfozy Mai Sablewskiej Metamorfozy Mai Sablewskiej
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style
1/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

Maja Sablewska w swoim programie "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style zmienia kobiety z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. Metamorfozy kobiet są spektakularne, a często w programie okazuje się, że sam wygląd nie jest problemem. Kobiety, które zmienia Maja Sablewska sporo w swoim życiu przeszły. Wybraliśmy dla was kilka metamorfoz uczestniczek programu, by przybliżyć ich historie. Oglądacie program Mai?

Zobacz także: Dżinsowe dzwony o długości 7/8 są HOT! Sprawdź, gdzie znajdziesz idealną parę dla siebie! SHOPPING

 

KATARZYNA, 43 LATA
Kasia ma 43 lata, jest oddaną, kochającą żoną, mamą i babcią. Wreszcie postanowiła zrobić coś dla siebie i zgłosiła się do programu Mai Sablewskiej z prostym, dowcipnie brzmiącym, celem  - chciała, żeby gwiazda TVN Style ją „wylaszczyła”. Historia, z której Katarzyna zwierzyła się Mai, pozostawała jej tajemnicą od dzieciństwa. Kobieta wcześnie straciła rodziców, a adoptowana przez ciotkę dorastała bez akceptacji, miłości i zrozumienia.  W nowym domu doświadczyła przemocy psychicznej i fizycznej i przez lata kryła w sobie zranione dziecko i złamanego człowieka.

2/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

ALEKSANDRA, 33 LATA
Bardzo trudno jest, przyznać się do swoich słabości. Alkoholizm jest jedną z tych chorób, które są powszechne i …. powszechnie ukrywane. Aleksandra odważyła się powiedzieć o swojej chorobie i wyciągnąć rękę po pomoc.  Metamorfoza pod okiem Mai Sablewskiej  stała się dla Oli ważnym punktem zwrotnym w jej życiu.

3/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

KATARZYNA, 38 LAT
Kiedy Katarzyna miała 17 lat uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Usłyszała wtedy wyrok: nie będzie Pani chodzić i nigdy nie będzie Pani mogła mieć dzieci. Ten wyrok dla bohaterki programu okazał się wyzwaniem. Po kilkuletniej walce i wytrwałej rehabilitacji Kasia stanęła na własnych nogach, a dziś jest także szczęśliwą mamą wspaniałej trójki dzieci.

4/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

DOMINIKA, 27 LAT
Dominika ma 27 lat, ale jest postrzegana przez otoczenie jako dziecko. Ma bardzo dziewczęce rysy, sylwetkę i uroczą nieśmiałość w sposobie bycia. Problem mógłby wydawać się błahy, ale nie jest. Dominika dźwiga obciążenie z dzieciństwa tzw. syndrom DDA, dorosłego dziecka alkoholika. Dziś bohaterka sama jest mamą, ma kilkumiesięczną córkę i jest na innym etapie życia. Nie  potrzebuje się odmładzać, ale chce czuć się kobieco, być autorytetem dla swojej córeczki.

5/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

AGATA, 30 LAT
Agata cały swój czas poświęca innym – swoim dwóm synkom oraz niepełnosprawnym rodzicom. Oboje rodzice Agaty są niewidomi. Oboje tracili wzrok stopniowo – tata w dzieciństwie, a mama resztki wzroku straciła przy porodzie Agaty. Bohaterka żyje z tym brzemieniem od lat i stara się wynagrodzić mamie to, że poświęciła dla niej zmysł widzenia.
Maja Sablewska pracowała z Agatą nad odzyskaniem jej pewności siebie. Wcześniej świat modnych ubrań był Agacie nieznany. Wszystko zmieniło się dzięki Mai. Bohaterka ze swoją urodą i figurą, z „szarej myszki” zamieniła się w prawdziwą “gwiazdę”.
 

6/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

ŻANETA, 24 LATA
Żaneta to dziewczyna o artystycznej duszy, która kompletnie nie potrafiła wyrazić siebie. Przykład młodej osoby, której kompleksy hamowały rozwój zawodowy i życie towarzyskie.  Maja Sablewska otworzyła jej oczy i zmieniła ją nie do poznania.

7/7
Metamorfozy Mai Sablewskiej
Tvn Style

IWONA, 33 LATA
To jedna z najtrudniejszych i jednocześnie najważniejszych historii w programie. Opowiada bowiem o skrytej chorobie, która jest zmorą współczesnego świata, a żniwo, jakie zbiera wśród nastolatek, budzi przerażenie. Bulimia. Iwona całe nastoletnie życie walczyła z tą chorobą. Negowała swoją atrakcyjność i kobiecość. Skutecznie ukrywała swoją chorobę przez 4 lata. W pewnym momencie nie wytrzymała. Wszystko wydało się próbie samobójczej. Dziś Iwona ma kochającego męża i dwójkę cudownych dzieci, a o swojej traumie opowiedziała, żeby ostrzec młode dziewczyny.