Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" o wspólnym zamieszkaniu
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 2": Jak dobrze znasz związek Ani i Ivana? Rozwiąż nasz QUIZ

"Hotel Paradise 2": Jak dobrze znasz związek Ani i Ivana? Rozwiąż nasz QUIZ

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko poznali się na planie "Hotelu Paradise 2", a dzisiaj nie wyobrażają sobie bez siebie życia! Kilka dni po finale show oficjalnie ogłosili, że są w związku i podzielili się z fanami romantycznym wideo!

Tych dwoje sparowało się ze sobą niemalże na starcie programu, jednak chwilowe kryzysy sprawiły, że nie do końca było wiadomo, jak potoczą się ich losy po programie. Na szczęście dla Ani i Ivana "Hotel Paradise 2" był dopiero wstępem do wielkiej miłości! Pamiętacie, jak to wszystko się zaczęło? Sprawdźcie się w naszym quizie, aby przekonać się jak dużo wiecie o tej parze!

Zobacz także: "Hotel Paradise" 2: Ania rzuciła wszystko i przeprowadziła się do Ivana! Zdradziła, ile musiała poświęcić!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
TV-Show
"Hotel Paradise 2": Ivan pokazał jak rozpieszcza Anię! Jego ukochana jest zachwycona
"Hotel Paradise 2": Ivan pokazał jak rozpieszcza Anię! Jego ukochana jest zachwycona

Ivan i Ania przez osiem miesięcy musieli ukrywać swoje uczucie. To wszystko z powodu emisji "Hotelu Paradise", w którym brali udział. Nie mogli zdradzić przedwcześnie, jak potoczyły się ich losy po powrocie z "rajskiej wyspy". Teraz z kolei nie żałują fanom smaczków ze swojego prywatnego życia. Zdradzili, że to właśnie Ania przeprowadziła się do ukochanego do Gdańska. Jak wygląda ich codzienność? Zobaczcie, jak Ivan rozpieszcza swoją partnerkę na co dzień!  Zobacz także:  Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia Jak wygląda relacja Ivana i Ani po programie "Hotel Paradise 2"? Ania i Ivan są jedyną parą, która zdecydowała się na związek po zakończeniu drugiej edycji "Hotelu Paradise". O tym, że zdecydowali się na bycie razem poinformowali dopiero kilka dni po finale. Ich relacja budziła spore zainteresowanie widzów, ponieważ byli jednym z najbardziej stałych i zaangażowanych duetów.  O ile początkowo nikt nie miałby wątpliwości, co do tego, że będą razem, w końcu jawnie snuli plany na wspólną przyszłość, to pojawienie się Aty nieco skomplikowało ich relację. Ivan chwilowo zauroczył się w nowej uczestniczce, a Ania poczuła się zazdrosna i zdradzona. Na szczęście uczucie, które zrodziło się w programie przetrwało chwilowy kryzys, a decyzja o tymczasowym wspólnym zamieszkaniu zapadła już w samolocie do Polski! Ania zdecydowała, że kwarantannę spędzi u Ivana, dziś mieszkają już razem na poważnie. Coraz śmielej pokazują, jak spędzają czas wolny. Okazuje się, że uczestnik jest doskonałym kucharzem i dba o kubki smakowej swojej wybranki: Z Ivana rąk wszystko smakuje wyjątkowo - oceniła przygotowane przez Ivana burgery na Instastory  Wiedzieliście, że Ivan doskonale...

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" o wspólnym zamieszkaniu
Mat. prasowe
Newsy
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" w pięknej sesji na Instagramie. Co za zdjęcia

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wreszcie nie musza już ukrywać swojej miłości! Właśnie podzielili się kolejną porcją romantycznych zdjęć ukazujących ich gorącą relację. Pozazdrościli im nawet Julia i Kamil - koledzy z programu. Co napisali?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Ania i Ivan są razem po programie! Opublikowali piękny i zmysłowy film Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" pokazali kolejną romantyczną sesję  Wielu widzów " Hotelu Paradise 2 " zastanawiało się jak dalej potoczyły się losy Ivana i Ani. Czy uczestniczka wybaczyła mu małe zauroczenie Atą? Czy kilka powodów do złości, które mogliśmy zaobserwować w końcowych odcinkach przekreśliły ich plany na wspólną przyszłość po powrocie do Polski? Na szczęście wszystko już jest jasne. Zakochani musieli ukrywać swoją miłość aż 8 miesięcy, ponieważ tyle minęło od ich powrotu z Bali, do zakończenia drugiego sezonu "Hotelu Paradise".  Ivan w rozmowie z Party.pl, zdradził, że pierwszą poważną decyzję podjęli jeszcze w samolocie do Polski. To wówczas razem z Anią zdecydowali, że spędzą razem całą kwarantannę. Dziś już wiemy, że Ania i Ivan mieszkają ze sobą na co dzień i to właśnie ona zdecydowała się przeprowadzić do Ivana do Gdańska.  Ania i Ivan o wyjawieniu tajemnicy o swoim szczęśliwym związku zdecydowali się dopiero kilka dni po finale. Na ich profilach społecznościowych pojawił się bardzo romantyczny i intymny film. Jednak to nie koniec niespodzianek! Zakochani mieszkańcy "Hotelu Paradise 2" pokazali właśnie kolejne miłosne zdjęcia z profesjonalnej sesji:  Żeby wiedzieć jak traktować kobietę, musisz najpierw nauczyć się być mężczyzną - napisał pod zdjęciem Ivan Internauci nie szczędzili im komplementów, ciesząc się, że odnaleźli siebie w...

Ania i Ivan z Hotelu Paradise 2
Party.pl
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ania i Ivan są parą, dlaczego od razu nie ogłosili tego fanom?
"Hotel Paradise 2": Ania i Ivan są parą, dlaczego od razu nie ogłosili tego fanom?

Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko nie wygrali finału  "Hotelu Paradise" , ale jak sami dziś mówią, wygrali główną nagrode w życiu - miłość! Są jedyną parą, która powstała i trwa nadal po drugiej edycji show. O tym, że są razem poinformowali jednak dopiero kilka dni po finale - w ostatni poniedziałek wieczorem, publikując na Instagramie piękne wpisy i inaugurując swój wspólny kanał Youtube. Dlaczego te wspaniałe wieści przekazali obserwującym ich media społecznościowe fanom z opóźnieniem/ Jak się okazuje, to pomysł Ivana. Opowiedział o tym przed naszą kamerą. Zobacz także:   Hotel Paradise: Ania i Ivan są jednak razem! „Nie było łatwo ukrywać prawdziwą miłość” Ania i Ivan byli jedną z ulubionych par "Hotelu Paradise". Jak się okazuje, razem są również w prawdziwym życiu.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner