Marcin Rogacewicz wciela się w Micka Jaggera Katarzyna Pakosińska wciela się w Grażynę Brodzińską Katarzyna Zielińska wciela się w Gypsy Jerzy Grzechnik wciela się w Annie Lennon Darek Kordek wciela się w Marię Koterbską
Marcin Rogacewicz wciela się w Micka Jaggera
1/9
Marcin Rogacewicz wciela się w Micka Jaggera

Uczestnicy programu „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczęli przygotowania do kolejnego odcinka programu. W najbliższą sobotę po raz kolejny pojawią się na scenie w postaci znanych i lubianych artystów – polskich jak i zagranicznych. W kogo wcielą się tym razem?

Zwycięzcę minionego odcinka, czyli Marcina Rogacewicza, zobaczymy w roli legendy rocka, Micka Jaggera. Z kolei Katarzynę Pakosińską, która perfekcyjnie zagrała Artura Rojka, tym razem zobaczymy jako Grażynę Brodzińską.

Będzie nieco rocka, będzie trochę opery, nie zabraknie również… disco polo! W tych brzmieniach spróbuje odnaleźć się Aleksandra Szwed, która zostanie Czadomanem! Polskie brzmienia zagwarantują nam też Darek Kordek i Adam Fidusiewicz. Ten pierwszy wcieli się w Marię Koterbską, a drugi pojawi się na scenie jako Sidney Polak. Z kolei Agnieszka Twardowska na kilka chwil stanie się idolką młodego pokolenia, Ellie Goulding. Katarzyna Zielińska zamieni się w Gypsy Kinga, a Jerzy Grzechnik w Annie Lennox. To będzie mieszanka wybuchowa!

Będziecie oglądać "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo hitem Polsatu? Wyniki oglądalności programu mogą zaskakiwać!​

2/9
Katarzyna Pakosińska wciela się w Grażynę Brodzińską
3/9
Katarzyna Zielińska wciela się w Gypsy
4/9
Jerzy Grzechnik wciela się w Annie Lennon

Jerzy Grzechnik wciela się w Annie Lennox

5/9
Darek Kordek wciela się w Marię Koterbską
6/9
Ola Szwed wciela się w Czadomana
7/9
Agnieszka Twardowska wciela się w Ellie Goulding
8/9
Agnieszka Twardowska, Katarzyna Zielińska, Marcin Rogacewicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
9/9
Adam Fidusiewicz wciela się w Sidneya Polaka