Zbigniew z Rolnik Szuka Żony 3
Faceoook/Rolnik szuka żony
TV-Show

Gorące chwile Zbigniewa i Ireny z "Rolnika" w hotelowym SPA! Mamy niepublikowane WIDEO z programu!

Takie sceny chyba nie nadawały się do telewizji! ;)

Niepublikowane wcześniej w telewizji sceny z randki Zbigniewa i Ireny pojawiły się na Facebooku programu "Rolnik szuka żony"! Para spędzała miłe chwile w SPA w Arłamowie. Zbyszek i jego wybranka poddawali się relaksacyjnym masażom, pluskali się w basenie oraz przeżywali intymne chwile w jacuzzi. Te sceny zostały wycięte z ostatniego odcinka programu, jednak możemy obejrzeć je w sieci. A warto! Widać, że uczucie w tej parze kwitnie.

 

Zobacz też: Pierwszy pocałunek Zbyszka i Ireny w "Rolnik szuka żony". Pojawiły się pierwsze deklaracje: "Jesteśmy sobie pisani"

Dzięki temu masażowi więcej się poznajemy, więcej odkrywamy może takich trochę niepewności, może takich swoich tajemnic troszeczkę. No i więcej takiego zaufania mamy jedno do drugiego - powiedział Zbigniew.

Zaufanie między tą parą na pewno się pojawiło. I to jakie. ;) Zobaczcie, jak spędzali miłe chwile w jacuzzi. Było naprawdę gorąco!

 

Polecamy: Co kupić koleżance na urodziny? Biżuteria lub SPA

 

Uczucie pomiędzy Zbyszkiem i Ireną jest coraz gorętsze! Zobaczcie ich wspólne chwile w SPA!

 

 

Zbigniew znalazł miłość życia? Kibicujecie tej parze?

Zbigniew i Irena z Rolnik szuka żony 3

Marek z Rolnik szuka żony 3 ma już nową dziewczynę
TV-Show
Marek z "Rolnik szuka żony 3" ma już nową dziewczynę! Internauci nie wróżą mu happy endu. Dlaczego?
Marek z "Rolnik szuka żony 3" ma już nową dziewczynę! Internauci nie wróżą mu happy endu. Dlaczego?
Zbigniew z Rolnik szuka żony 3
ons.pl
TV-Show
Zbigniew z "Rolnik szuka żony 3" grał na dwa fronty w programie?! Powiedział, dlaczego wybrał Irenkę!
"Serce mi dyktowało..."

P { margin-bottom: 0.21cm; } Zbigniew Pyta , rolnik i pszczelarz z Rolnik szuka żony 3 był dziś gościem "Pytanie na śniadanie" i tłumaczył się, że swojego wyboru serca - czyli Ireny. Czy bawił się uczuciami Bogusi, której nie wybrał? Zbigniew opowiedział o swoim trudnym wyborze w programie między paniami. Okazuje się, że od samego początku chciał wybrać Irenę, ale nie nie był pewien czy kobieta też jest nim zainteresowana, dlatego też spędzał dużo czasu z Bogusią, bo jej chciał dać szansę. Mnie było niezmiennie ciężko to powiedzieć kogo wybieram. Pani Bogusia jest wspaniałą kobietą, no ale tutaj, taki program że tą jedną trzeba wybrać. Żadna by się nie zgodziła, żeby były dwie na raz tam. Mój wybór był zdecydowany, serce mi dyktowało, że idzie w stronę Irenki. Zdecydowanie wolałem Irenę, może tego tak nie okazywałem. Irena nic nie deklarowała, mnie było trudno bo nie wiedziałem czy ją interesuję - powiedział Zbigniew z Rolnik szuka żony 3. Marta Manowska dodała, że Zbyszek chciał spędzić więcej czasu z Bogusią, żeby upewniać się w swojej decyzji. W programie było widać, że Bogusia była zawiedziona, że Zbigniew wybrał jej kontrkandydatkę, bo sygnały jakie odbierała od rolnika mogły by wskazywać, że to ona jest faworytką. Dlatego na rolnik spadła fala krytyki, że nie był taktowany i szczery wobec kobiety. Czy Waszym zdaniem Zbigniew skutecznie wytłumaczył się ze swojego postępowania? Zobacz także: 10 najlepszych cytatów Zbigniewa z "Rolnik szuka żony 3"! "Jestem osobą pociągającą". Zobaczcie!   Zbigniew z Rolnik szuka żony, świetnie się prezentował w programie. Rolnik chyba wyszczuplał.   Dziś w Pytaniu na śniadanie Zbigniewowi Pycie towarzyszyła gospodyni programu Marta Manowska, która broniła wyboru rolnika  i opowiadała, że to nie my potem jesteśmy w tych...

Ewelina z Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Ewelina po odejściu z "Rolnik szuka żony" 7 dostała ogromne wsparcie! Teraz dziękuje, pokazała też nowe zdjęcie
Ewelina po odejściu z "Rolnik szuka żony" 7 dostała ogromne wsparcie! Teraz dziękuje, pokazała też nowe zdjęcie

Ewelina z " Rolnik szuka żony " w ostatnim odcinku programu opuściła gospodarstwo Macieja. Rolnik zdecydował się szczerze poinformować swoją kandydatkę, że ma już faworytkę w programie i nie chce dawać innym kobietom nadziei na wspólną relację. Wybranką Macieja okazała się Ilona, a odejście Eweliny z programu było bardzo emocjonalne. Pojawiły się łzy... Co prawda kobieta powiedziała wprost, że nie ma do mężczyzny żalu, ale ta poruszająca sytuacja sprawiła, że Ewelina otrzymała w mediach społecznościowych ogromne wsparcie ze strony fanów "Rolnik szuka żony".  Teraz kandydatka Macieja opublikowała nowe zdjęcie i zdecydowała się też podziękować za miłe słowa! Zobaczcie, co napisała... Ewelina z "Rolnik szuka żony" 7 dziękuje Internautom za wsparcie! Ewelina z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdobyła serca widzów programu. Jej przygoda w gospodarstwie Macieja dobiegła już końca , ale teraz kobieta może cieszyć się popularnością w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, gdzie publikuje swoje prace artystyczne, pokazała nowe, bardzo romantyczne zdjęcie , a na Instastories podziękowała za wsparcie i miłe komentarze, jakie otrzymuje po udziale w "Rolniku": Dziękuję za każdy miły komentarz i wiadomość  jaką od wczoraj dostałam. Przesyłam Wam dużo uśmiechu.- napisała Ewelina na Instagramie. Zobaczcie, te miłe słowa i urocze zdjęcie Eweliny! Widać, że jest bardzo sympatyczną, szczerą i wrażliwą kobietą.  Zobacz także:  Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała czułości z mężem. Uczucie kwitnie!   Kandydatka Macieja opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie, a fani programu są pod wrażeniem jej subtelnej urody i wprost piszą, że była najsympatyczniejszą kobietą w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner