Party Stories
TV-Show

TYLKO U NAS! Co wydarzy się w 3. odcinku "Kocham Cię, Polsko"? Mamy zwiastun!

Co wydarzy się w trzecim odcinku "Kocham Cię, Polsko"? W najbliższym odcinku w show zmierzą się aktorki i sportowcy. W drużynie pań pojawią się Iza Kuna, Anna Karczmarczyk i Katarzyna Ankudowicz. Z kolei sportowców będą reprezentować Otylia Jędrzejczak, Mariusz Pudzianowski i Andrzej Supron. Kto wykaże się lepszą wiedzą, kto szybszym refleksem, a komu dopisze szczęście?

 

Aktorki będzie reprezentował Tomasz Kammel, a sportowców Antek Królikowski. W trzecim odcinku "Kocham Cię, Polsko" poznamy odpowiedzi na pytania np. jaki typ randkowania preferuje Antoni Królikowski, w której z aktorek podkochiwał się kilka lat temu, do czego słabość ma Tomasz Kammel?

Zobaczcie zwiastun najnowszego odcinka!

 

Zobacz:  Jak dużo wiesz o Polsce? Sprawdź się w QUIZIE z 2. odcinka nowego sezonu "Kocham Cię, Polsko"!

Zwiastun 3. odcinka "Kocham Cię, Polsko"!

 Basia Kurdej-Szatan w czerwonej sukience

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Zielińska ma żal do producentów "Kocham Cię Polsko"
Tęskni za Rogalską

Już wkrótce na antenie telewizyjnej Dwójki będziemy mogli oglądać kolejną edycję programu "Kocham Cię Polsko". Niestety, jak już informowaliśmy kilka dni temu, w show zabraknie znanej i lubianej dziennikarki Marzeny Rogalskiej. Okazało się, że jej miejsce zajmie gwiazda serialu "M jak miłość", Joanna Koroniewska. Decyzja producentów nie spodobała się Katarzynie Zielińskiej , która na planie programu zaprzyjaźniła się z Rogalską. Aktorka na swoim blogu skomentowała ich "rozdzielenie" pisząc list do swojej przyjaciółki. - Marzena! Wiesz jak jesteś dla mnie ważną osobą i wiesz jak jest mi potwornie przykro, że nie spędzimy ze sobą czasu na planie naszego programu...... Uważam, że takich duetów się nie rozdziela :( Ale wiem również, że nasza przyjaźń dopiero rozkwitła i że kolejne plany i wyzwania przed nami, kolejne zakupy, kolejne popołudnia z ploteczkami, kolejne wieczory z pysznościami i winkiem "wiesz skąd" oraz kolejne nowe wspałniałe projekty! - czytamy na katarzynazielinska.bloog.pl. Okazuje się, że podobnie jak w przypadku wyrzucenia Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami", tak i odejście Marzeny Rogalskiej z "Kocham Cię Polsko" wywołało wielkie zamieszanie na forach internetowych. Widzowie rozrywkowego programu w TVP2 są oburzeni, że producenci podziękowali Rogalskiej za współpracę. Wszystko wskazuje więc na to, że Joanna Koroniewska ma przed sobą trudne zadanie. Aktorka musi teraz udowodnić, że poradzi sobie również dobrze jak jej poprzedniczka. kb

Kto zastąpi Macieja Musiała w "Kocham Cię, Polsko"?
TV-Show
Zmiany w "Kocham Cię Polsko"! W programie nie pojawi się już Maciej Musiał! Wiemy, kto go zastąpi!
Kto zamiast Maćka?

Antek Królikowski zastąpi Macieja Musiała w "Kocham Cię, Polsko" ! Okazuje się, że to właśnie Królikowski został nowym kapitanem i dołączył do Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. O tym, że pojawi się w show Telewizji Publicznej, Antoni Królikowski osobiście poinformował w porannym programie "Pytanie na Śniadanie".    Antek Królikowski nowym kapitanem w "Kocham Cię, Polsko" Antoni Królikowski razem z Barbarą Kurdej-Szatan i Tomaszem Kammelem bierze właśnie udział w nagraniach spotu promującego "Kocham Cię, Polsko". Na planie spotu pojawiła się ekipa PnŚ i zapytała nowego kapitana o jego wrażenia przed pierwszym odcinkiem programu.  Spodziewam się, że będzie bardzo wesoło, bo jestem w fantastycznym towarzystwie Basi Kurdej-Szatan, Tomka Kammela, wspaniałych artystów, którzy śpiewają w programie, a przede wszystkim liczę na to, że zaprosimy fajnych gości, artystów, sportowców takich ludzi, których chcę poznać. Myślę, że będzie super. Myślę, że nie będę tak dobry jak Maciek, myślę, że będę przegrywał na początku z Tomkiem, ale jestem tu bo chcę i mogę, a Maciek musiał -  śmiał się Antek Królikowski.  Królikowski nie ukrywa jednak, że trochę stresuje się przed zadaniami z jakimi będzie musiał zmierzyć się w programie Telewizji Publicznej. Boję się każdej konkurencji. Powtarzam sobie to wszystko co dotyczy naszego kraju, szczególnie poczet królów Polskich. Cieszycie się, że to właśnie Antoni Królikowski został nowym kapitanem w programie "Kocham Cię, Polsko" ? Będziecie mu kibicować? Przypominamy, że pierwszy odcinek show będziemy mogli zobaczyć już 4 marca na antenie TVP2!   Zobacz także:  Czy to nowa dziewczyna Antka Królikowskiego? Kim jest 18-letnia Julia Wieniawa? ZDJĘCIA!   Antoni Królikowski został nowym kapitanem w "Kocham Cię, Polsko". Aktor...

ONS
TV-Show
Rogalska odchodzi z "Kocham Cię Polsko"
Producenci szukają nowej gwiazdy

Przed nami kolejna edycja "Kocham Cię Polsko!". Z informacji podanej przez TVP wynika, że w zbliżającej się edycji zabraknie lubianej współprowadzącej show Marzeny Rogalskiej . Dziennikarka, której przyszło rywalizować z Katarzyną Zielińską zostanie zastąpiona przez nową gwiazdę: - Zielińska jest teraz jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie, więc pozbycie się jej z programu byłoby strzałem w kolano. Dlatego producenci uznali, że z programu zniknie właśnie Rogalska . Producenci zdecydowali się odświeżyć formułę programu. Ma im w tym pomóc wymiana jednej z liderek, które co tydzień zapraszają gwiazdy do swoich drużyn. Wciąż nie wiadomo, kto mógłby zastąpić Marzenę Rogalską. Podobno TVP stawiało na Joannę Liszowską , z którą nawet rozpoczęto pierwsze rozmowy, jednak gwiazda nie przyjęła propozycji stacji. Będziecie tęsknić za Marzeną Rogalską?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner