Znamy najdroższe show w historii telewizji! "Twoja twarz brzmi znajomo", "Taniec z Gwiazdami" czy... Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania" Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania" Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania" Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
Znamy najdroższe show w historii telewizji! "Twoja twarz brzmi znajomo", "Taniec z Gwiazdami" czy...
ONS.pl
1/5
Znamy najdroższe show w historii telewizji! "Twoja twarz brzmi znajomo", "Taniec z Gwiazdami" czy...
ONS.pl

Znane stacje telewizyjne oferują dużo programów rozrywkowych nawet dla najbardziej wymagających widzów. Na te produkcje przeznaczone są ogromne kwoty pieniędzy! Teraz serwis wirtualnemedia.pl informuje, który program rozrywkowy jest najdroższy w historii telewizji Polsat. Czy chodzi o show "Twoja twarz brzmi znajomo", "Taniec z Gwiazdami", a może... Przeczytajcie na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Czego obawiają się gwiazdy przed swoim debiutem w programie? Posłuchajcie

2/5
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
ONS

Okazuje się, że najdroższym programem rozrywkowym w historii telewizji Polsat jest... "Wyspa przetrwania"! To nowa produkcja, która zadebiutuje na ekranie Polsatu 8 września o godzinie 20:00. O czym jest program i ile kosztowała jego produkcja? Przeczytaj na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Oto oni! Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy nowego programu "Wyspa przetrwania". Mamy ZWIASTUN!

3/5
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
ONS

"Wyspa przetrwania" powstaje na licencji fracuskiego programu "Koh-Lanta", który jest wersją światowego reality-show "Survivor". Polsat zakupił prawa do licencji. O czym będzie program? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: "Wyspa przetrwania" już jesienią w Polsacie! Zagrozi hitowemu show TVN "Azja Express"?

4/5
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
ONS

"Wyspa przetrwania" to przygodowe reality-show, w którym 16 uczestników podzielonych na 2 plemiona będzie walczyć w różnych konkurencjach, częstro ektremalnych, na jednej z tropikalnych wysp. Uczestnicy muszą przetrwać kilka tygodni w nietypowych warunkach. W każdym odcinku Rady Plemienia będą eliminować jednego zawodnika. Zwycięzca wygra 150 tysięcy złotych!

5/5
Uczestnicy programu "Wyspa przetrwania"
ONS

Ile kosztowała produkcja "Wyspy przetrwania"?

 

- Polsat nie ujawnia, ile pieniędzy zainwestował w jeden odcinek. Ze względu na miejsce realizacji „Wyspy przetrwania” koszty produkcji były jednak wyższe od dotychczasowych formatów. Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że „Wyspa przetrwania” to jeden z najdroższych programów w historii Telewizji Polsat - czytamy w serwisie wirtualnemedia.pl.

 

Będziecie oglądać "Wyspę przetrwania"?