Wypowiedź Zofii Zborowskiej o marihuanie została wycięta z programu TTBZ

Zosia Zborowska ocenzurowana w TTBZ! Polsat wyciął jej wypowiedź o marihuanie

Wypowiedź Zofii Zborowskiej o marihuanie została wycięta z programu TTBZ

Zosia Zborowska padła ofiarą cenzury? Gwiazda programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na swoim profilu na Facebooku zdradziła, że jej wypowiedź, w której wspomina o medycznej marihuanie została wycięta. Okazuje się bowiem, że Zosia Zborowska, która w ostatnim odcinku TTBZ wcieliła się się w rapera Coolio, swoją wygraną przeznaczyła dla małego chłopca leczonego właśnie marihuaną. Czego więc nie usłyszeliśmy w show?

Moją wygraną przeznaczam na pierwszego małego pacjenta leczonego MEDYCZNĄ marihuaną". Niestety ten fragment mojej wypowiedzi o Maxie Gudańcu został z przyczyn ode mnie niezależnych wczoraj wycięty. No nic, najważniejsze, że pieniądze trafią w ręce potrzebujących :)

Zosia Zborowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury pod wrażeniem!

Zborowska w ostatnim odcinku programu Polsatu zachwyciła swoją metamorfozą. Córka Wiktora Zborowskiego zebrała najwięcej punktów za świetne wykonanie piosenki "Gangsta’s Paradise". Jury było zachwycone.

Masz tak nuklearny ładunek talentu do transformacji i wielką siłę przekazu w tej postaci. A to jest naprawdę kultowy utwór, który myślę, że każdy z nas zna. Obojętnie jakiej muzyki słuchamy. Brawo Zosia! - zachwycała się Katarzyna Skrzynecka.

Coś czujemy, że Zosia Zborowska jeszcze nieraz zaskoczy producentów TTBZ - tak samo jak zaskoczyła media i swoich fanów krótkim filmikiem, w którym skomentowała artykuły o sobie. Zobacz: Zosia Zborowska o artykułach na swój temat:"W d**** to mam". Poznajcie córkę znanego aktora!

 

Mój Coolio / My coolio. <3 "Moją wygraną przeznaczam na pierwszego małego pacjenta leczonego MEDYCZNĄ marihuaną."...

Posted by Zosia Zborowska on 27 września 2015

Zosia Zborowska jako Collio

Zosia Zborowska w TTBZ

Zosia Zborowska

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05