Tomasz Kammel, Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał pozują do zdjęć
TVP

"Kocham Cię, Polsko" okazał się hitem czy klapą? Znamy wyniki oglądalności!

Tomasz Kammel, Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał pozują do zdjęć
TVP

Program "Kocham Cię, Polsko" okazał się hitem TVP2! Powracające na antenę show z nową prowadzącą, oraz z nowymi kapitanami drużyn przyciągnęło przed telewizory miliony widzów. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, program oglądało średnio 2,09 mln widzów czyli o 260 tysięcy osób więcej niż jesienią 2012 roku, w trakcie emisji 8. sezonu. Taki wynik daje TVP2 pozycję lidera na rynku telewizyjnym w czasie trwania programu. Sytuacja zmienia się jednak w grupie komercyjnej - TVP2 znalazła się w niej na trzecim miejscu. Wpływy z reklam przyniosły stacji 5, 18 mln złotych.

 

Największym zainteresowaniem widzów cieszył się drugi odcinek programu "Kocham Cię, Polsko. W show pojawili się wówczas aktorzy z seriali "M jak miłość" oraz "Rancza". Władze Telewizji Publiczne są zadowolone z takich wyników i już zastanawiają się nad kontynuacją formatu. Jesienią o tej porze, co "Kocham Cię, Polsko" będzie emitowany program "The Voice of Poland", wiec show o Polsce i Polakach wróci na antenę prawdopodobnie dopiero na wiosnę.

 

Chcielibyście, żeby program "Kocham Cię, Polsko" z Barbarą Kurdej-Szatan, Maciejem Musiałem i Tomaszem Kammelem doczekał się kolejnej edycji?

 

Zobacz także: Jak uważnie śledzisz "Kocham Cię, Polsko"? Sprawdź swoją wiedzę!

 

Program "Kocham Cię, Polsko" okazał się hitem TVP2.

Oglądaliście program Kocham Cię, Polsko?

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48