Jaka była oglądalność Rolnik szuka żony 5?
1/4
Jaka była oglądalność Rolnik szuka żony 5?

 

Za nami 5. edycja programu "Rolnik szuka żony"! Czy reality show TVP 1 znów było wielkim hitem oglądalności? Oczywiście, że tak! Jak podają wirtualnemedia.pl program oglądało średnio aż 3,7 mln osób! W porównaniu z poprzednią edycją program nieco stracił, ale i tak został zdecydowanym liderem w pasmie. Największą widownię zgromadził oczywiście finałowy odcinek. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach!

Zobacz: Paulina z "Rolnik szuka żony" odsłania kulisy show w mocnych wpisach! "Nie pokazali wszystkiego"

 

2/4
Jan z Rolnik szuka żony
vod.tvp.pl

 

Finałowy odcinek show obejrzało aż 4,59 mln widzów. Prezes TVP jest zachwycony takimi wynikami:

To kolejny rewelacyjny sezon programu „Rolnik szuka żony”, który ponownie notował świetne wyniki oglądalności. Sukces ten to przede wszystkim zasługa Justyny Karnowskiej, która za ten projekt odpowiada. Świetną pracę wykonali również reżyser Konrad Smuga i prowadząca Marta Manowska - komentuje Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Trwają już prace nad szóstą edycją, którą zobaczymy jesienią 2019 roku. 

 

3/4
Finał Rolnik szuka żony 5 - Krzysiek i Ewelina
Mat. promocyjne

 

Wirtualnemedia.pl przygotowały również ranking najlepiej oglądających się programów i seriali w listopadzie we wszystkich stacjach telewizyjnych. Liderem pozostaje niezmiennie "M jak miłość". Odcinek z 27 listopada obejrzało ponad 6,13 mln osób! 

Równie dobrze oglądały się skoki narciarskie (od 4 do 4,8 mln widzów) oraz "Na dobre i na złe" i "Ojciec Mateusz". Wśród programów informacyjnych najlepszy był "Teleexpress", a zaraz po nim "Fakty". 

4/4
Kłótnia Pauliny i Łukasza w finale "Rolnik szuka żony"
screen Rolnik szuka żony

 

Lubicie oglądać "Rolnika..."? Czy wolicie inny program?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony