Show Roku 2020

Oto trzecia kategoria w naszym wielkim, corocznym plebiscycie magazynu "Party" oraz Party.pl! Czas na show roku 2020! Który telewizyjny program cieszył się Waszym największym uznaniem? Losy których uczestników poruszyły i intrygowały Was najbardziej? To naprawdę gorąca kategoria i sami jesteśmy ciekawi, na kogo tym razem postawicie!

Głosowanie potrwa do 30 września 2020 roku do godziny 23:59! Wyniki przedstawimy na łamach urodzinowego wydania magazynu "Party" (już w październiku) oraz oczywiście Party.pl. 

Zobacz także: Oto "Gwiazdy Roku 2019" według czytelników magazynu "Party"! i Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z laureatami statuetek!

"Down the road. Zespół w trasie"
"Down the road. Zespół w trasie" - TTV
Zagłosuj

Program Przemka Kossakowskiego w TTV, w którym głównymi bohaterami były młode osoby z zespołem Downa, jest z pewnością jednym z najbardziej wzruszających w historii polskiej telewizji. Odwaga i radość życia, z jaką pokonywali wszelkie trudności, inspirowała i zachwycała. Nie da się tego nie docenić.

"Hotel Paradise"
"Hotel Paradise" - TVN7
Zagłosuj

Program z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej od razu był skazany na powodzenie. I rzeczywiście, oglądalność "Hotelu Paradise" na TVN 7 przeszła wszelkie oczekiwania. A widzowie do dziś dyskutują, czy Maciek postąpił dobrze, porzucając Sandrę. W programie, kręconym na Bali, emocje z odcinka na odcinek były coraz większe! A druga edycja rusza wkrótce! 

"Love Island. Wyspa miłości"
Karolina Gilon
Zagłosuj
mat. prasowe

Przepis na udane, wakacyjne show? Przystojni faceci, piękne kobiety, zjawiskowa prowadząca, Karolina Gilon i... miłosne intrygi! Randkowe show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości" przyciągało setki tysięcy widzów, którzy na pewno do dziś kibicują zwycięzcom - Sylwii i Mikołajowi - m.in. w... "Tańcu z Gwiazdami". Premiera drugiego sezonu już pod koniec wakacji! 

"Rolnik szuka żony"
"Rolnik szuka żony" - TVP 1
Zagłosuj

Od lat, niezmiennie, jeden z liderów oglądalności. W szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wielką miłość odnalazło kilku rolników. Ich losy do tej pory śledzi cała Polska. Fani z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę najbardziej romantycznego i prawdziwego show w Telewizji Polskiej. 

"Kuchenne rewolucje"
"Kuchenne rewolucje" - TVN
Zagłosuj

To już 10 lat! Choć ciężko w to uwierzyć, Magda Gessler od dekady rewolucjonizuje polskie restauracje i uczy, jak powinno się gotować! A robi to z niebywałą skutecznością - "Kuchenne rewolucje" to jeden z nielicznych programów, którego oglądalność... rośnie z każdym sezonem.

"The Voice of Poland"
"The Voice of Poland" - TVP 2
Zagłosuj

W dziesiątej edycji show pojawiły się kolejne wielkie nadzieje polskiej sceny muzycznej - m.in. zwyciężczyni, Alicja Szemplińska. Do tego kolorowe i barwne jury, z Michałem Szpakiem na czele. "The Voice of Poland" to program, który nie może się znudzić! 

Wyniki plebiscytu:
"Down the road. Zespół w trasie"...
"Hotel Paradise"...
"Love Island. Wyspa miłości"...
"Rolnik szuka żony"...
"Kuchenne rewolucje"...
"The Voice of Poland"...