Party Stories
Najlepsze stylizacje Agustina Egurroli z Mam talent
TV-Show

W marynarce, kurtce czy koszuli? Wybierz najlepszą stylizację Agustina Egurroli z "Mam talent"!

W sobotę wielki finał dziewiątej edycji programu "Mam talent!" w TVN. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was plebiscyt! Wybierzcie najlepszą stylizację Agustina Egurroli! Znany choreograf to bardzo stylowy gwiazdor, który kocha kolorowe marynarki, koszule oraz kurtki. W czym wygląda najlepiej? Zagłosuj i oglądaj "Mam talent" w sobotę!

 

Zobacz także: Agustin Egurrola pokazał córkę na Instagramie! Zobaczcie, jak razem spędzają czas!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Malitowski otwiera szkołę tańca w Warszawie
Instagram
Newsy
Szykuje się ostra rywalizacja pomiędzy Egurrolą a Malitowskim! Juror "TzG" zdradził swoje plany ZDJĘCIE

Michał Malitowski otwiera szkołę tańca w Warszawie! Czyżby szykowała się ostra rywalizacja pomiędzy jurorem "Tańca z Gwiazdami" a Agustinem Egurrolą ? Przypominamy, że Agustin już od kilku lat uczy tańczyć w sieci swoich szkół "Egurrola Dance Studio". O tym, że w stolicy powstaje nowa szkoła tańca poinformował sam Michał Malitowski. Tancerz i juror "TzG" pochwalił się na Instagramie zdjęciami z miejsca remontowanego budynku i pokazał, że pomimo braku parkietu już można się tam nieźle bawić i tańczyć ;) Roboty trwaja. Work in progress. Final Tanca z gwiazdami , to takze final naszych prac nad wymarzonym studiem tanca w Warszawie - pochwalił się Malitowski (pisownia oryginalna). Wybierzecie się do szkoły tańca Michała Malitowskiego ? Zobaczcie, jak wygląda jego taneczne studio w trakcie remontu i jak tańczy tam sam Michał!   Zobacz także: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących   Michał Malitowski otwiera nową szkołę tańca.   Nie ma jeszcze parkietu, ale juz tanczymy. #dangerous #clubM65 #warsaw #dansinnbymalitowski #dance #studio #juztuztuz #cantwait #ballroom #Msixtyfive Film zamieszczony przez użytkownika Michael Malitowski (@mmalitowski) 29 Paź, 2016 o 2:10 PDT Juror "TzG" pokazał, jak wygląda remontowana szkoła.

Agustin Egurolla w niebieskiej marynarce
Newsy
Agustin Egurrola pokazał córkę na Instagramie! Zobaczcie, jak razem spędzają czas!

Agustin Egurrola pokazał córkę na Instagramie! Choreograf wybrał się z córką na zdrowe koktajle! Gwiazdor nigdy nie ukrywał swojej pociechy. Czasem zdarzało mu się, albo jego byłej partnerce - Ninie Tyrce pozować z Carmen na ściankach czy publicznych imprezach. Agustin Egurrola niedawno rozstał się z tancerką po kilku latach związku i obecnie dzielą się opieką nad córką. Widać, że choreograf świetnie dogaduje się z Carmen, a wspólny czas upływa im w dobrej atmosferze. Zobaczcie zdjęcie, które Agustin dodał na Instagramie! Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się Agustin Egurrola i Nina Tyrka poznali się dzięki swojej pasji. Oboje kochają taniec, a Nina była tancerką w jego zespole Volt. Między nimi wybuchło gorące uczucie i byli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Przez długi czas między nimi było wszystko idealnie, a zakochani często pokazywali się publicznie. Niedawno jednak zaczęto spekulować o kryzysie w ich związku. Plotki się potwierdziły, a Agustin Egurrola udzielił szczerego wywiadu, w którym wyznał, że pozostają w dobrych relacjach. Jak widać, choreograf utrzymuje kontakt z córką i świetnie się z nią dogaduje.   Zobacz: Był ministrantem u księdza Popiełuszki i miał zostać księdzem. Dlaczego nie został? Sekrety Agustina Egurroli   Agustin Egurrola z córką na koktajlach   Czy Carmen jest podobna do tancerza?

Agustin Egurrola ponownie zakochany?
Newsy
Agustin Egurrola związał się z uczestniczką YCD? Tabloid pokazał ich wspólne zdjęcia!
Nowy romans?!

Agustin Egurrola i jedna z uczestniczek programu "You Can Dance" są parą? Tak przynajmniej sugeruje jeden z tabloidów. Twoje Imperium opublikowało wspólne zdjęcia choreografa i Pauliny Kubickiej z 8. edycji tanecznego show. Według doniesień tygodnika romans Agustina Egurroli i 28-letniej tancerki rozpoczął się już w programie TVN. Egurrola i Kubicka w jednym z odcinków YCD zatańczyli razem ognistą salsę. Gdy Agustin i Paulina przygotowywali się do tego występu, ona brała klucz do sali i zamykała się tam z Egurrolą. Na korytarzu już wtedy huczało od plotek. Zresztą Agustin nawet nie ukrywa, że ją faworyzuje. Gdy na próbie, podczas tańca, kolega o mało co jej nie upuścił, Egurolla krzyknął: "Uważajcie na nią, bo to największy skarb na tej sali" Wszyscy byliśmy zniesmaczeni- zdradził tancerz ze szkoły Egurroli. Sam Agustin Egurrola nie chciał komentować swoich zdjęć ze spaceru z  Pauliną Kubicką. W rozmowie z Twoim Imperium powiedział jedynie, że to są jego osobiste sprawy.   Myślicie, że Agustin Egurrola rzeczywiście związał się Pauliną Kubicką? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z programu DDTVN.   Zobacz także: Co za metamorfoza! Agustin Egurrola mocno schudł. Zobaczcie ZDJĘCIA!   Agustin Egurrola i Paulina Kubicka w DDTVN. Agustin Egurrola jest zakochany?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner