TV-Show

Wróżka na scenie "The Voice Senior"?! Do jednej z jurorek powiedziała: "Jesteś bardzo kontrowersyjna"

Wróżka na scenie "The Voice Senior"?! Do jednej z jurorek powiedziała: "Jesteś bardzo kontrowersyjna"

W sobotę na scenie „The Voice Senior” pojawi się uczestniczka, która na podstawie daty urodzenia trenerów oceni ich charakter. Zobaczcie, czego dowiedzieli się o sobie Alicja Majewska, Witold Paszt, Andrzej Piaseczny i Izabela Trojanowska! 

Jest to tak fascynująca wiedza, że życia nie starczy żeby przyjrzeć się ludzkim charakterom, losowi, zgodności tego co numerologia mówi a tego co nam się wydarza. Numerologia ma bardzo dużo zwykłych, prostych obliczeń, które przy interpretacji z literami, liczbami dają nam szerszy obraz człowieka - wyjaśnia pani Jolanta.

Która z jurorek dowie się o sobie, że jest kontrowersyjna? Zobaczcie!

Zobacz także: Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła jurorów "The Voice Senior"? Zobaczymy ją w kolejnym etapie?

The Voice Senior - wróżka na scenie
Natasza Młudzik / TVP

Andrzej Pawłowski w The Voice Senior
mat. prasowe
TV-Show
Kayah śpiewała jego piosenkę, wystąpił w "The Voice of Poland", a teraz pojawił się w "The Voice Senior"! Zobaczcie fragment show
Już dziś wieczorem, w sobotę 16 stycznia, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "The Voice Senior".

Już dziś wieczorem, w sobotę 16 stycznia, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "The Voice Senior". Jak już wiemy, w premierowej odsłonie muzycznego takent show dla osób w wieku 60+ pojawi się m.in. babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Teraz okazuje się, że w programie pojawi się również uczestnik, który w przeszłości wystąpił w "The Voice od Poland"! Andrzej Pawłowski wziął udział w 10. edycji show i zaśpiewał wówczas "Nie płacz kiedy odjadę" Teraz pan Andrzej spróbuje swoich sił również na scenie "The Voice Senior"!  Co ciekawe Andrzej Pawłowski wydał aż 14 albumów z romską muzyką i napisał tekst do piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Bandyta". „Mro Iło” zaśpiewała wówczas Kayah, Katarzyna Jamróz i córka pana Andrzeja, Daria Pawłowska.  Zobaczcie przypomnienie występu Andrzeja Pawłowskiego w "The Voice od Poland" i fragment nowego odcinka z "The Voice Senior"! Zobacz także:   W "The Voice" zabraknie Michała Szapaka i Andrzeja Piasecznego?! Jest komentarz TVP Andrzej Pawłowski wystąpił w programie "The Voice Senior".

Oto najstarsza uczestniczka „The Voice Senior” na świecie!
Natasza Młudzik / TVP
TV-Show
Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!
Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!

W najbliższa sobotę  w "The Voice Senior" pojawi się Danuta Krasnodębska. Uczestniczka show ma już 94 lata, co zaszokuje wszystkich, łącznie z jurorami, którzy nie mogli uwierzyć w jej wiek. Podobnie jak Marta Manowska, prowadząca show, która przeprowadziła krótki wywiad z panią Danutą. Uczestniczka opowiedziała m.in. o dzieciństwie w czasach wojennych. W 2010 roku spotkała ją wielka tragedia - na raka zmarł jej ukochany syn: To jest pierwsze wystąpienie od śmierci syna. Takie radosne, takie że chce mi się jeszcze żyć, bo do tej pory żyłam wspomnieniami, żyłam tym że już nie zobaczę więcej syna. Jeżeli gdzieś tam mnie widzi, to się cieszy z dzisiejszego występu - powiedziała pani Danuta.  Czy pani Danuta przejdzie do kolejnego etapu? Zobaczcie sami fragment wywiadu z 94-letnią uczestniczką show. Zobacz także:   Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał Najbliższy odcinek "The Voice Senior" już w sobotę o w w TVP 2!  

Babcia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"
Instagram
TV-Show
Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w The Voice Senior! "Spełnienie marzeń babci! 
Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w The Voice Senior! "Spełnienie marzeń babci! 

Od dzisiaj nie tylko Anita i Adrian ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " będą jedynymi gwiazdami telewizyjnymi w rodzinie! Okazuje się, że ukochana babcia uczestnika ślubnego show, spróbuje swoich sił na wielkiej scenie " The Voice Senior "!  Próbkę głosu 80-letniej pani Czesławy, fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogli usłyszeć na nagraniach ze ślubu jej wnuka oraz Anity. Dziś zdolna seniorka zaprezentuje swoje umiejętności przed jurorami Voice'a! Anita i Adrian pokazali kilka zdjęć zza kulis castingów!  Zobacz także:  Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"! Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w The Voice Senior  Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że jej 80-letnia babcia Adriana spróbuje swoich sił na wielkiej scenie "The Voice Senior"! Nagranie z castingu, w którym wzięła udział pani Czesława pojawi się w dzisiejszym odcinku programu.  Anita podzieliła się zdjęciami zza kulis "The Voice Senior" na Instagramie. Przyznała, że babcia to idealny przykład jak spełniać marzenia w każdym wieku! Przy okazji przypomniała, że pani Czesława miała już swój telewizyjny debiut podczas jej ślubu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia":  Czy można bez względu na wiek zachowywać pogodę ducha? Czy można spełniać marzenia, spełniać się i rozwijać? Chcę pokazać Wam prawdziwą kobietę- inspirację. Może pamiętacie wzruszający moment naszego wesela kiedy Babcia Adriana wystąpiła śpiewając piękny utwór o miłości? Bez wątpienia już wtedy pokazała swój talent, ale nie to jest w tym najważniejsze. Babcia mając ponad 80 lat jest niesamowicie pozytywną i pełną energii osobą. Mimo wielu...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner