Agnieszka Więdłocha pod studiem DDTVN Agnieszka Więdłocha pod studiem DDTVN Maja Sablewska pod studiem DDTVN Córki Pawła Kukiza pod studiem DDTVN Anna Cieślak pod studiem DDTVN
Agnieszka Więdłocha pod studiem DDTVN
1/6
Agnieszka Więdłocha pod studiem DDTVN

Agnieszka Więdłocha, Maja Sablewska, Rafał Królikowski, Anna Cieślak oraz córki Pawła Kukiza pojawili się w studiu "Dzień Dobry TVN". O czym rozmawiali z prowadzącymi? Agnieszka Więdłocha opowiadała o pracy na planie filmu "Planeta Singli" i... nieudanych randkach. 

Ja mało randkowałam, bo miałam poczucie, że każda była beznadziejna. Najgorsze były te randki, gdzie mężczyźni tak dużo o osobie mówili, a kobieta też chce czasami coś powiedzieć - mówiła Agnieszka. 

Agnieszka Więdłocha gra główną rolę w hicie "Planeta Singli". Wcieliła się w rolę nauczycielki muzyki Ani, która randkuje przez internet. Jak przygotowywała się do roli?

Przygotowując się do filmu, wspólnie z moją serdeczną przyjaciółką Justyną przez jedną z mobilnych aplikacji szukałam facetów, których można poderwać i zrobić im mętlik w głowie. To było bardzo urocze i mega wciągające, choć nie spotkałyśmy się z żadnym z tych mężczyzn. Przynajmniej ja się nie umówiłam - mówiła w rozmowie z Polskim Radiem.

Zobacz także: Antoni Pawlicki chce oświadczyć się Agnieszce Więdłosze! Czy aktorka przyjmie pierścionek?

 

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się w Dzień Dobry TVN.

 

2/6
Agnieszka Więdłocha pod studiem DDTVN
3/6
Maja Sablewska pod studiem DDTVN
4/6
Córki Pawła Kukiza pod studiem DDTVN
5/6
Anna Cieślak pod studiem DDTVN
6/6
Rafał Królikowski pod studiem DDTVN