Warsaw Shore wraca na antenę
Facebook

Będzie trzecia edycja "Warsaw Shore". Szykują się duże zmiany

Warsaw Shore wraca na antenę
Facebook

Żaden inny program nie wywołał tak wielkich kontrowersji jak reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Przygody imprezowiczów cieszyły się ogromną popularnością zarówno w pierwszym, jak i drugim sezonie. Uczestnicy programu zostali stali się zaś rasowymi celebrytami. Przypomnijmy: Ania z Warsaw Shore już tak nie wygląda. Na imprezie MTV pokazała się po operacjach

Losy trzeciej edycji ważyły się do ostatniej chwili. Zadecydowała jednak doskonała oglądalność show, dlatego już oficjalnie potwierdzono, że będzie trzecia edycja:

W związku z ogromnym zainteresowaniem programem ze strony fanów Ekipy, zdecydowaliśmy się przygotować trzecią serię programu „Warsaw Shore - Ekipa  z Warszawy”. Kolejny sezon będzie dłuższy od poprzednich i wzbogacony zostanie o odcinki specjalne - zapowiada Daniel Reszka, vice president marketing & product w VIMN Poland.

Dojdzie jednak do pewnych zmian. Produkcja nie wyklucza, że pojawią się nowi uczestnicy. Ponadto -  w serwisie Veedo.pl zostanie uruchomiony kanał dedykowany programowi, ze specjalnymi materiałami związanymi z trzecim sezonem „Warsaw Shore”.

Cieszycie się?

Zobacz: Eliza z Warsaw Shore nagrała pierwszy klip do swojego singla! Przy okazji wygadała wielką tajemnicę
Wojtek z Warsaw Shore na MTV EMA:

Więcej na temat Warsaw Shore
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00