Urszula Dudziak
East News

Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej!

Urszula Dudziak
East News

Już w sobotę 7 grudnia startuje nowe show TVP2. "The Voice Senior" to program, w którym zobaczymy emerytów, którzy spełniają swoje marzenia i występują na dużej scenie. Show poprowadzi niezawodny Tomasz Kammel, któremu towarzyszyć będzie Marta Manowska.

Z kolei w jury zasiądą: Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska oraz Urszula Dudziak. Co wiemy o tej ostatniej? Zobaczcie poniżej!

Kim jest Urszula Dudziak?

Urszuli Dudziak nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat jest jedną z największych gwiazd na polskiej scenie. Urszula Dudziak zasłynęła przede wszystkim dzięki swojemu unikatowemu głosowi, którym potrafi wyczarować niesamowite dźwięki. Wystarczy wspomnieć choćby jej przebój z 1976 roku pt. "Papaya", który niedawno przeżywał swój renesans. W 2007 roku stał się on hitem na Filipinach, w Azji i Ameryce Południowej. Doczekał się nawet własnego układu tanecznego nazywanego "papaya dance". 

Urszula Dudziak urodziła się w miejscowości Straconka, która obecnie jest dzielnicą Bielska-Białej. Od najmłodszych lat pasjonowała się muzyką. Grała na fortepianie. W szkole średniej pokochała muzykę jazzową, której jest wierna do dzisiaj. 

Kim jest partner Urszuli Dudziak?

Wielką miłością Urszuli Dudziak był muzyk jazzowy Michał Urbaniak. Para wzięła ślub i doczekała się dwóch córek: Miki oraz Katarzyny. Obie są utalentowane muzycznie. Mika zadebiutowała w 1995 roku i występowała na scenie z takimi artystami, jak choćby raper O.S.T.R., Mietek Szcześniak czy też Kayah. 

Po rozwodzie z Michałem Urbaniakiem Urszula Dudziak związała się z Jerzym Kosińskim, wybitnym pisarzem. W 1993 roku po raz drugi wyszła za mąż za Szweda, kapitana żeglugi, Benghta Dahllofa. Jednak i ten związek nie przetrwał. Obecnie Urszula Dudziak zaręczona jest z dziewięć lat młodszym od siebie Bogdanem - emerytowanym oficerem żeglugi morskiej. 

On jest cudowny. Potrafi wszystko: gra w tenisa, brydża i jest wspaniałym partnerem do rozmów - zachwyca się ukochanym piosenkarka. 

Myślicie, że Urszula Dudziak sprawdzi się w roli jurorki w programie "The Voice Senior"? Trzymamy za nią kciuki!

Jurorzy The Voice Senior

Urszula Dudziak ze swoją córką Miką

_inauguracja_lata_raffaello
Mat.prasowe

 

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04