Uczestnicy "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Przed nami drugi odcinek programu "Rolnik szuka żony 6". Poprzedni wzbudził wśród widzów sporo kontrowersji. Niektórym nie spodobało się bowiem, że uczestnicy nowej edycji są dość wybredni. Jakub został skrytykowany za komentowanie wagi potencjalnych kandydatek. Widzowie nie zostawili także suchej nitki na Waldemarze. On również mocno przebierał w listach i w pewnym momencie przerwał nagrania, ponieważ rozczarowało go to, co do tej pory przeczytał.

Czy mimo wszystko macie już swojego ulubieńca w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Wybierzcie go głosując w naszym plebiscycie! 

Jakub
Jakub z Rolnik szuka żony
Zagłosuj
Facebook

Jakub nie zdołał podbić serca widzów w pierwszym odcinku. Rolnik ma dość spore wymagania wobec potencjalnej kandydatki. To sprowadziło na niego lawinę hejtu. Czy mimo wszystko polubiliście go?

Seweryn
Seweryn, uczestnik 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Zagłosuj
Facebook

Seweryn do tej pory cieszy się największą popularnością wśród pań. To właśnie on otrzymał najwięcej listów. Widzowie pokochali go za skromność oraz szczerość, która od niego bije. Czy skradł również wasze serca?

Waldemar
Waldemar Rolnik szuka żony
Zagłosuj
Facebook

Waldemar to pierwszy uczestnik w historii programu "Rolnik szuka żony", który nie wytrzymał napięcia i chciał przerwać nagrania. Mężczyznę rozczarowały listy, które otrzymał od kobiet. Waldek uznał bowiem, że większość pań jest dla niego... zbyt dojrzała! Polubiliście go mimo wszystko?

Sławomir
Sławomir z 6. edycji "Rolnik szuka żony"
Zagłosuj
Facebook
Adrian
Adrian Rolnik szuka żony 6
Zagłosuj
Facebook

Adrian również miał problemy z wybraniem kobiet, które chciałby poznać bliżej w programie. Mężczyzna nie ukrywał, że dużą wagę przykłada do wyglądu potencjalnej kandydatki na żonę. Słusznie? Podzielacie jego zdanie?

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Jakub...
Seweryn...
Waldemar...
Sławomir...
Adrian...