Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o koronawirusie

Uczestnicy "Big Brothera" nie wiedzą o pandemii koronawirusa! Dlaczego producenci nie chcą ich poinformować?

Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o koronawirusie

Pandemia koronawirusa opanowała cały świat, ale okazuje się, że są ludzie, którzy nie wiedzą, jak poważna jest sprawa. Wśród nich uczestnicy zagranicznych edycji programu "Big Brother", m.in. niemieckiej! Jak wiadomo, osoby, które dały się zamknąć w domu Wielkiego Brata są odcięte od świata, a więc także od  przepływu informacji. Dlaczego produkcja nie chce im powiedzieć o szerzącej się chorobie?

Uczestnicy niemieckiego "Big Brothera" nie wiedzą o koronawirusie

Sprawę opisała jedna z niemieckich gazet "Süddeutsche Zeitung", która skontaktowała się z producentami programu. W Niemczech "Big Brother" rozpoczął się 6 lutego, zanim jeszcze koronawirus opanował całą Europę. Uczestnicy zostali przebadani na jego obecność, ale od tamtej pory nie wiedzą, jak rozwinęła się choroba i ile osób jest zakażonych, także w samych Niemczech (a jest to już ponad 5 tysięcy przypadków!). Produkcja nie chce ich informować o pandemii, ale zaznacza, że jeśli ktoś bliski uczestnikom zostanie zakażony, wiadomość ta zostanie im przekazana.

Warto dodać, że 6 marca do domu Wielkiego Brata dołączyło czterech nowych uczestników. Producenci zapewniają, że bezpieczeństwo gwiazd show jest dla nich bardzo istotne, dlatego wprowadzono już środki bezpieczeństwa. Nie podano szczegółów, jakie.

Podobnie sytuacja wygląda w edycjach brazylijskiej oraz kanadyjskiej. Myślicie, że uczestnicy powinni się o tym dowiedzieć?

Koronawirus to temat numer jeden na całym świecie!

East News

W Polsce odnotowano już 221 przypadków zachorowań

1,5-roczna dziewczyna, która wypadła z okna, ma koronawirusa
EastNews

 

Więcej na temat Big Brother koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48